Programma - Officiële website Voetbalvereniging Hoogeveen

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
26 feb 14:00 VKW (zon) Hoogeveen 1 (zon)
5 feb 14:00 Hoogeveen 1 (zon) HBS (zon)
12 mrt 14:00 Purmersteijn (zon) Hoogeveen 1 (zon)
12 feb 14:00 VOC (zon) Hoogeveen 1 (zon)
5 mrt 14:00 Hoogeveen 1 (zon) Hollandia (zon)
4 feb 14:30 Hoogeveen 1 De Weide 1
11 mrt 14:30 SJS 1 Hoogeveen 1
4 mrt 14:30 Hoogeveen 1 DKB 1
11 feb 15:00 FC Zuidlaren 1 Hoogeveen 1
1 mrt 20:00 Hoogeveen 1 (zaal) REUZ 1 (zaal)
15 mrt 20:00 Hoogeveen 1 (zaal) Leekster Eagles 2 (zaal)
8 feb 21:00 Hoogeveen 1 (zaal) Futsal Frisia/ Spin Off 1 (zaal)
15 feb 21:15 Futsal Emmeloord/ Meat & Eat (zaal) Hoogeveen 1 (zaal)
24 feb 21:00 V.V. Westerkwartier 1 (zaal) Hoogeveen 1 (zaal)
18 feb 17:00 Hoogeveen 1 (zon) Groningen 1
17 feb 20:00 Hoogeveen 2 (zaal) Smilde'94 1 (zaal)
24 feb 21:00 Hoogeveen 2 (zaal) Tunas 5 (zaal)
3 feb 19:30 Smilde'94 1 (zaal) Hoogeveen 2 (zaal)
10 mrt 20:00 Hoogeveen 2 (zaal) LTC 4 (zaal)
12 mrt 10:00 SC Emmeloord 5 (zon) Hoogeveen 2 (zon)
5 feb 11:00 Hoogeveen 2 (zon) Ruinerwold 5 (zon)
19 feb 11:00 Hoogeveen 2 (zon) Uffelte 2 (zon)
12 feb 14:00 DVSV 2 (zon) Hoogeveen 2 (zon)
11 feb 14:30 Drenthina 3 Hoogeveen 2
11 mrt 14:30 Staphorst 3 Hoogeveen 2
4 feb 12:00 Hoogeveen 2 DZOH 3
10 feb 20:00 Hoogeveen 3 (zaal) LTC 4 (zaal)
3 mrt 20:00 Hoogeveen 3 (zaal) Hoogeveen 2 (zaal)
10 mrt 21:00 Tunas 6 (zaal) Hoogeveen 3 (zaal)
17 feb 20:30 Ruinerwold 1 (zaal) Hoogeveen 3 (zaal)
19 feb 10:30 Hoogeveen 3 (zon) Oranje Zwart 3 (zon)
12 mrt 10:30 M.S.C. 2 (zon) Hoogeveen 3 (zon)
5 feb 10:30 Hoogeveen 3 (zon) HODO 4 (zon)
12 feb 10:00 SC Erica 4 (zon) Hoogeveen 3 (zon)
11 mrt 14:30 Hoogeveen 3 VVAK 2
11 feb 14:30 Hoogeveen 3 SVBO 3
7 feb 19:30 HZVV 6 Hoogeveen 3
4 feb 12:00 Noordscheschut 5 Hoogeveen 3
18 feb 12:30 DZOH 7 Hoogeveen 3
4 mrt 14:30 Hoogeveen 3 DZOH 7
5 mrt 10:30 Hoogeveen 3 (zon) Ruinen 4 (zon)
7 feb 20:15 Hoogeveen Za1 Gramsbergen 1
4 feb 12:00 Hoogeveen JO19-1 SJO FC Meerdijk JO19-1
11 mrt 15:00 HZVV JO19-1 Hoogeveen JO19-1
11 feb 12:15 DESZ JO19-1 Hoogeveen JO19-1
18 feb 12:00 Hoogeveen JO19-1 Annen JO19-1
11 mrt 12:15 Hoogeveen JO19-2 HZVV JO19-2
4 feb 10:30 SJO HH'97 JO19-1 Hoogeveen JO19-2
4 mrt 14:00 Zwartemeerse Boys JO19-1 Hoogeveen JO19-2
11 mrt 12:00 Hoogeveen JO17-1 FC Klazienaveen JO17-2
18 feb 11:00 VV Sleen JO17-1 Hoogeveen JO17-1
11 feb 12:00 Hoogeveen JO17-1 SC Erica JO17-1
4 mrt 10:30 EHS'85 JO17-1 Hoogeveen JO17-1
18 feb 10:00 Hoogeveen JO15-1 HZVV JO15-1
11 mrt 12:15 SJO JVZ JO15-1 Hoogeveen JO15-1
11 feb 10:30 Olympia'28 JO15-1 Hoogeveen JO15-1
4 feb 10:00 Hoogeveen JO15-1 Borger JO15-1
28 feb 19:00 Hoogeveen JO15-1 Fit Boys JO15-1
11 feb 10:15 Hoogeveen JO15-2JM Staphorst JO15-1
11 mrt 10:45 Alcides JO15-3 Hoogeveen JO15-2JM
4 feb 10:30 M.S.C. JO15-2 Hoogeveen JO15-2JM
18 feb 10:30 Hoogeveen JO15-2JM Alcides JO15-2
4 feb 10:30 Hoogeveen JO15-3JM Nieuw Buinen JO15-1
11 feb 11:00 VV Sleen JO15-1 Hoogeveen JO15-3JM
18 feb 12:00 Hoogeveen JO15-3JM SJS JO15-1JM
11 mrt 12:00 HOVC JO15-1JM Hoogeveen JO15-3JM
18 feb 10:30 Achilles 1894 JO13-1 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-1
11 feb 8:45 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-1 SJO FC Coevorden JO13-1JM
4 feb 10:30 Smilde '94 JO13-1d ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-1
11 mrt 10:15 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-1 Westerwolde JO13-1JMd
11 feb 10:30 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-2 SJO Triville JO13-2JM
18 feb 10:30 SJO HH'97 JO13-1 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-2
11 mrt 10:15 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-2 SJO WNBC '09 JO13-1JM
4 feb 9:00 Ruinen JO13-1JM ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-2
18 feb 12:00 Raptim JO13-3JM Hoogeveen JO13-3
4 feb 9:00 Hoogeveen JO13-3 SVBO JO13-2
11 feb 9:00 De Weide JO13-3JM Hoogeveen JO13-3
11 mrt 10:30 Hoogeveen JO13-3 SJO Dalen/DSC JO13-2JM
11 mrt 9:00 Hoogeveen JO12-1 De Weide JO12-2
18 feb 10:15 SJO FC Coevorden JO12-1 Hoogeveen JO12-1
11 feb 9:00 Hoogeveen JO12-1 SJO HH'97 JO12-1
4 feb 11:00 SJO FC Meerdijk JO12-1 Hoogeveen JO12-1
18 feb 9:00 Hoogeveen JO12-2JM HHCombi JO12-1JM
4 feb 9:00 Hoogeveen JO12-2JM De Weide JO12-3
11 feb 11:00 vv Sweel JO12-1JM Hoogeveen JO12-2JM
11 mrt 9:00 HZVV JO12-3 Hoogeveen JO12-2JM
11 feb 9:00 Hoogeveen JO11-1JM SJO HH'97 JO11-1
18 feb 9:00 Noordscheschut JO11-1JM Hoogeveen JO11-1JM
4 feb 10:00 SJO Dalen/DSC JO11-1JM Hoogeveen JO11-1JM
11 mrt 9:00 Hoogeveen JO11-1JM Raptim JO11-2
11 feb 10:30 Raptim JO11-3JM Hoogeveen JO11-2JM
11 mrt 10:30 Pesse JO11-2JM Hoogeveen JO11-2JM
4 feb 9:00 Hoogeveen JO11-2JM FC Klazienaveen JO11-3
4 feb 10:00 HZVV JO10-1 Hoogeveen JO10-1JM
18 feb 10:15 Hoogeveen JO10-1JM Elim JO10-1
11 feb 10:15 SJO FC Coevorden JO10-1 Hoogeveen JO10-1JM
11 mrt 10:15 DZOH JO10-2 Hoogeveen JO10-1JM
4 feb 9:00 Hoogeveen JO10-2JM De Weide JO10-2
11 feb 9:00 Staphorst JO10-3 Hoogeveen JO10-2JM
18 feb 9:00 Hoogeveen JO10-2JM Noordscheschut JO10-1JM
11 mrt 11:00 De Weide JO10-3 Hoogeveen JO10-2JM
4 feb 10:15 Hoogeveen JO9-1JM Ruinerwold JO9-1
11 feb 10:15 Hoogeveen JO9-1JM HZVV JO9-3
11 mrt 10:15 Hoogeveen JO9-1JM SC Rouveen JO9-1
18 feb 9:00 SJO JVZ JO9-1 Hoogeveen JO9-1JM
4 feb 10:00 VVAK JO9-1 Hoogeveen JO9-2JM
11 mrt 9:00 De Weide JO9-2 Hoogeveen JO9-2JM
18 feb 9:00 HZVV JO9-5 Hoogeveen JO9-2JM
11 feb 9:00 Hoogeveen JO9-2JM SJO JVZ JO9-2
18 feb 10:15 Hoogeveen JO8-1JM Ruinerwold JO8-1JM
11 mrt 9:00 FC Meppel JO8-1 Hoogeveen JO8-1JM
11 feb 8:45 Alcides JO8-2 Hoogeveen JO8-1JM
4 feb 9:00 De Weide JO8-1 Hoogeveen JO8-1JM
4 feb 9:00 De Weide JO8-3 Hoogeveen JO8-2JM
11 mrt 9:00 Fit Boys JO8-1 Hoogeveen JO8-2JM
18 feb 9:00 Hoogeveen JO8-2JM SJO JVZ JO8-2
11 feb 9:30 SJO NKvvProtos JO8-1JM Hoogeveen JO8-2JM
16 feb 20:15 Hoogeveen Zaterdag 1 Staphorst 2
22 feb 21:00 Futsal Buitenpost/The Point VR1 (zaal) Hoogeveen VR1 (zaal)
10 mrt 21:55 Hoogeveen VR1 (zaal) Futsal Winsum VR1 (zaal)
3 mrt 20:00 Drachtster Boys VR1 (zaal) Hoogeveen VR1 (zaal)
10 feb 19:00 G.S.F.V. Drs. Vijfje VR2 (zaal) Hoogeveen VR1 (zaal)
24 feb 21:00 Hoogeveen VR1 (zaal) Be Quick D VR1 Zaal (zaal)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!