Velden zijn niet correct ingevuld

Wedstrijdprogramma

22-04-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 11.00 Silvolde Hoogeveen Zondag 1 Regulier Veld Algemeen/Zondag J.H. (Jan) Tempelaar - | -
11:30 10.30 Hoogeveen Zondag 2 Dalen 2 Regulier - D.K.L. (Danny) de Haas 1 | 2
Scroll voor meer

24-04-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
19:00 18.30 Hoogeveen Futsal 2 Titan 1 Regulier - S (Suresh) Wagenaar - | -
21:00 20.30 Hoogeveen Futsal 5 Pesse 1 Regulier - Afgeschermd - | -
Scroll voor meer

25-04-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
18:45 18.00 Hoogeveen Zondag 3 Raptim 5 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

26-04-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
19:30 18.45 Hoogeveen 35 2 CSVC 35+1 Regulier - - - | -
20:00 - VIOS (O) 35+1 Hoogeveen 35 2 Regulier - - - | -
20:30 - Hoogeveen 35 2 VVAK 35+1 Regulier - - - | -
20:00 19.30 Hoogeveen 9 SC Erica 1 Regulier - B.B (Bart) Zinger - | -
21:50 21.15 Hoogeveen Futsal 3 Hollandscheveld 1 Regulier - L. (Lars) Boersma - | -
19:00 18.00 De Griffioen 2 Hoogeveen Futsal 5 Regulier - J.H. (Jan Hendrik) Hadders - | -
19:30 18.00 Oosterstreek VR1 Hoogeveen VR 1 Regulier Veld Algemeen/Zaterdag - - | -
19:30 18.30 Hoogeveen Zondag 2 SWZ Boso Sneek 2 Regulier Veld Algemeen/Zondag W.G. (Wim) Nigro 1 | 2
Scroll voor meer

28-04-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 10.45 Hollandia Hoogeveen Zondag 1 Regulier - B. (Björn) Erkens - | -
10:00 8.45 Ruinen 6 Hoogeveen Zondag 4 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

29-04-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
22:00 21.15 Noordscheschut 2 Hoogeveen 8 Regulier - L. (Lars) Boersma - | -
Scroll voor meer

01-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 19.30 Hoogeveen Futsal 2 Ruinerwold 1 Regulier - E (Elzo) Zomer - | -
Scroll voor meer

02-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 19.00 Hoogeveen JO19 1 VIOS (O) JO19-1G Regulier - - - | -
Scroll voor meer

03-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 19.30 Hoogeveen 9 DZOH 2 Regulier - B. (Bart) Oord - | -
Scroll voor meer

04-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
10:15 9.15 SJO JVZ JO10-1 Hoogeveen JO10 1 Regulier - - - | -
09:00 8.00 SJO HH'97 JO10-1 Hoogeveen JO10 2 Regulier - - - | -
09:00 8.15 Hoogeveen JO10 3 Ruinen JO10-1 Regulier - - - | -
10:15 9.30 Hoogeveen JO10 4 FC Klazienaveen JO10-3 Regulier - - - | -
12:00 10.45 VKW JO11-2 Hoogeveen JO11 2 Regulier - - - | -
10:30 9.45 Hoogeveen JO11 3 VVAK JO11-1G Regulier - - - | -
11:00 9.45 VKW JO13-1 Hoogeveen JO13 1 Regulier - - - | -
10:30 9.45 Hoogeveen JO13 2 d' Olde Veste'54 JO13-2 Regulier - - - | -
12:30 11.45 HZVV JO15-2 Hoogeveen JO15 1 Regulier - - - | -
09:00 8.15 Hoogeveen JO15 2 CEC JO15-1G Regulier - - - | -
09:00 7.45 Staphorst JO15-2 Hoogeveen JO15 3 Regulier - - - | -
12:30 11.30 Hoogeveen JO17 1 SJO HH'97 JO17-1 Regulier - - - | -
09:00 7.45 VKW JO17-3 Hoogeveen JO17 2 Regulier - - - | -
14:30 13.30 Hoogeveen JO19 1 Zwartemeerse Boys JO19-1 Regulier - - - | -
10:15 9.00 Twedo JO8-2 Hoogeveen JO8 1 Regulier - - - | -
09:00 8.15 Hoogeveen JO8 2 Drenthina JO8-1 Regulier - - - | -
09:00 8.00 Elim JO8-1 Hoogeveen JO8-3 Regulier - - - | -
09:00 7.45 ACV JO9-1 Hoogeveen JO9 1 Regulier - - - | -
10:00 9.15 Hoogeveen JO9 3 DZOH JO9-4 Regulier - - - | -
09:00 8.15 Hoogeveen MO13 1 De Weide MO13-1 Regulier - - - | -
10:30 9.45 Hoogeveen MO15-1 ST Tynaarlo/VAKO MO15-1 Regulier - - - | -
14:30 13.30 Hoogeveen VR 1 Vitesse'63 VR2 Regulier - - 10 | 9
12:00 11.15 Hoogeveen Zaterdag 2 Fit Boys 2 Regulier - - - | -
09:00 7.45 FC Klazienaveen JO12-1 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

05-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 12.45 Hoogeveen Zondag 1 Purmersteijn Regulier - - 1 | 2
10:00 8.45 WKE '16 4 Hoogeveen Zondag 3 Regulier - - - | -
11:00 10.15 Hoogeveen Zondag 4 Dedemsvaart 6 Regulier - - 3 | 5
10:00 - Kabouters Training - - - 4 | -
Scroll voor meer

06-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
21:30 20.30 SC Erica 1 Hoogeveen 9 Regulier - H. (Henk) Prins - | -
Scroll voor meer

08-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
18:45 17.30 VKW JO8-1 Hoogeveen JO8 1 Regulier - - - | -
19:30 18.15 Ruinen 4 Hoogeveen Zondag 3 Regulier - H. (Henk) Veeningen - | -
Scroll voor meer

10-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
19:30 18.30 Hoogeveen 35 2 VVAK 35+1 Regulier - - - | -
20:00 - Hoogeveen 35 2 CSVC 35+1 Regulier - - - | -
20:30 - VIOS (O) 35+1 Hoogeveen 35 2 Regulier - - - | -
19:30 18.45 Vitesse'63 45+1 Hoogeveen 45 1 Regulier - - - | -
21:00 - SJO WIJC 45+1 Hoogeveen 45 1 Regulier - - - | -
21:00 20.15 Hollandscheveld 1 Hoogeveen Futsal 6 Regulier - - - | -
19:00 18.15 Pesse VR3 Hoogeveen VR 3 Regulier - - - | -
19:50 - Hoogeveen VR 3 HZVV VR3 Regulier - - - | -
20:15 - Hoogeveen VR 3 Hollandscheveld VR3 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

11-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
11:00 10.15 Hoogeveen JO10 1 HZVV JO10-1 Regulier - - - | -
10:00 9.15 HZVV JO10-4 Hoogeveen JO10 2 Regulier - - - | -
09:00 8.15 Hoogeveen JO10 3 Weide De JO10-5G Regulier - - - | -
11:00 9.45 ST Germanicus/CSVC JO10-2 Hoogeveen JO10 4 Regulier - - - | -
10:45 10.00 Hoogeveen JO11 1 Raptim JO11-1G Regulier - - - | -
12:15 11.30 Hoogeveen JO11 2 De Weide JO11-2 Regulier - - - | -
09:00 8.15 HZVV JO11-3 Hoogeveen JO11 3 Regulier - - - | -
09:00 8.15 Hoogeveen JO13 1 Stadskanaal JO13-1 Regulier - - - | -
09:00 7.45 BEW JO13-1G Hoogeveen JO13 2 Regulier - L. (Lennart) v/d Schaaf - | -
12:30 11.45 Hoogeveen JO15 1 d' Olde Veste'54 JO15-2 Regulier - - - | -
11:00 9.45 VV Sleen JO15-1 Hoogeveen JO15 2 Regulier - H. (Harrie) Hovingh - | -
10:30 9.45 Hoogeveen JO15 3 SJO JVZ JO15-3 Regulier - - - | -
12:30 10.30 Flevo Boys JO17-2 Hoogeveen JO17 1 Regulier - M. (Maarten) Liefting - | -
10:30 9.45 Hoogeveen JO17 2 SC Rouveen JO17-2 Regulier - - - | -
10:15 9.30 Hoogeveen JO8 1 SC Rouveen JO8-1 Regulier - - - | -
12:00 11.00 De Weide JO8-3 Hoogeveen JO8 2 Regulier - - - | -
09:15 8.30 Hoogeveen JO8-3 Ruinerwold JO8-1G Regulier - - - | -
11:30 10.45 Hoogeveen JO9 1 Twedo JO9-1 Regulier - - - | -
10:10 9.00 Ruinerwold JO9-1 Hoogeveen JO9 2 Regulier - - - | -
09:00 7.45 Bargeres JO9-2G Hoogeveen JO9 3 Regulier - - - | -
09:00 7.45 FC Klazienaveen MO13-1 Hoogeveen MO13 1 Regulier - - - | -
16:30 15.00 Veendam 1894 MO15-2 Hoogeveen MO15-1 Regulier - - - | -
14:30 13.00 Dwingeloo VR1 Hoogeveen VR 1 Regulier - - - | -
14:30 13.00 Hoogeveen Zaterdag 1 BSVV 1 Regulier - - 1 | 2
13:15 10.45 DZOH 3 Hoogeveen Zaterdag 2 Regulier - - - | -
10:45 10.00 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-1 VIOS (O) JO12-1G Regulier - - - | -
09:30 8.15 SJO WIJC JO12-2G ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 Regulier - - - | -
09:00 8.00 JO7-1 Toernooi In Koekange - - - - | -
Scroll voor meer

12-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 11.15 AWC Hoogeveen Zondag 1 Regulier - - - | -
11:00 9.15 GRC Groningen 2 Hoogeveen Zondag 2 Regulier - - - | -
10:30 9.45 Hoogeveen Zondag 3 DSC'65 2 Regulier - - 3 | 5
10:00 8.45 Protos 4 Hoogeveen Zondag 4 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

14-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
18:45 17.30 VIOS (O) JO19-1G Hoogeveen JO19 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

17-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
19:00 18.00 Hoogeveen 45 1 SJO WIJC 45+1 Regulier - - - | -
20:30 - Hoogeveen 45 1 Vitesse'63 45+1 Regulier - - - | -
20:00 19.00 ZVV Schattenberg 1 Hoogeveen Futsal 4 Regulier - R. (Richard) Vos - | -
Scroll voor meer

18-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
10:15 9.00 Raptim JO10-1 Hoogeveen JO10 1 Regulier - - - | -
09:00 8.15 Hoogeveen JO10 2 Emmen JO10-2 Regulier - - - | -
09:00 7.15 VWC JO10-1 Hoogeveen JO10 3 Regulier - - - | -
10:45 10.00 Hoogeveen JO10 4 Raptim JO10-4 Regulier - - - | -
10:00 9.00 Elim JO11-1G Hoogeveen JO11 2 Regulier - - - | -
10:45 10.00 Hoogeveen JO11 3 Noordscheschut JO11-3G Regulier - - - | -
09:00 8.15 Hoogeveen JO13 1 DESZ JO13-1 Regulier - - - | -
10:30 9.45 Hoogeveen JO13 2 Alcides JO13-2 Regulier - - - | -
13:00 11.45 VKW JO15-1 Hoogeveen JO15 1 Regulier - - - | -
09:00 8.15 Hoogeveen JO15 2 Elim JO15-1G Regulier - - - | -
10:15 9.15 VVAK JO15-2G Hoogeveen JO15 3 Regulier - - - | -
12:30 11.30 Hoogeveen JO17 1 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 Regulier - - - | -
12:30 11.15 Staphorst JO17-2 Hoogeveen JO17 2 Regulier - - - | -
14:30 13.30 Hoogeveen JO19 1 SJO NWVV/Titan JO19-1 Regulier - - - | -
10:15 9.00 Staphorst JO8-1 Hoogeveen JO8 1 Regulier - - - | -
09:00 8.15 Hoogeveen JO8 2 Staphorst JO8-2 Regulier - - - | -
09:00 7.45 Vitesse'63 JO8-1G Hoogeveen JO8-3 Regulier - - - | -
08:45 7.30 Hoogezand JO9-1 Hoogeveen JO9 1 Regulier - - - | -
11:30 10.45 Hoogeveen JO9 2 DESZ JO9-1 Regulier - - - | -
09:30 8.15 Raptim JO9-3 Hoogeveen JO9 3 Regulier - - - | -
09:00 8.15 Hoogeveen MO13 1 HZVV MO13-1 Regulier - - - | -
10:30 9.45 Hoogeveen MO15-1 ACV MO15-1 Regulier - - - | -
14:30 13.30 Hoogeveen VR 1 HZVV VR2 Regulier - - 10 | 9
14:30 12.15 Bant 1 Hoogeveen Zaterdag 1 Regulier - - - | -
12:00 11.15 Hoogeveen Zaterdag 2 SC Angelslo 2 Regulier - - - | -
10:45 10.00 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 SJO JVZ JO12-2 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

19-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 12.45 Hoogeveen Zondag 1 DEM Regulier - - 1 | 2
11:30 10.30 Hoogeveen Zondag 2 Stadskanaal 2 Regulier - - 4 | 6
10:00 8.45 Zwartemeerse Boys 3 Hoogeveen Zondag 3 Regulier - - - | -
11:00 10.15 Hoogeveen Zondag 4 Zuidwolde 5 Regulier - - 3 | 5
Scroll voor meer

24-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
19:30 18.15 Hoogeveen 35 2 VIOS (O) 35+1 Regulier - - - | -
20:00 - CSVC 35+1 Hoogeveen 35 2 Regulier - - - | -
20:30 - Hoogeveen 35 2 VVAK 35+1 Regulier - - - | -
20:00 19.30 Hoogeveen 9 Emmen 1 Regulier - - - | -
20:30 20.00 Hoogeveen Futsal 4 Hollandscheveld 1 Regulier - J.R. (Rudi) Giethoorn - | -
Scroll voor meer

25-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
10:00 8.45 SJO Dalen/DSC JO10-1 Hoogeveen JO10 1 Regulier - - 3.B | 5.B
10:30 9.15 VKW JO11-1 Hoogeveen JO11 1 Regulier - - - | -
10:00 9.00 Noordscheschut JO13-1 Hoogeveen JO13 1 Regulier - - - | -
09:00 9.15 S.V. Hoogersmilde JO13-1G Hoogeveen JO13 2 Regulier - - - | -
09:00 8.15 Hoogeveen JO15 2 Valthermond JO15-1 Regulier - - - | -
10:30 9.15 Staphorst JO17-1 Hoogeveen JO17 1 Regulier - - - | -
10:30 9.15 Noordscheschut JO19-2 Hoogeveen JO19 1 Regulier - - - | -
09:00 7.45 VV Sleen JO9-1G Hoogeveen JO9 3 Regulier - - - | -
09:00 8.15 Hoogeveen MO13 1 SVO BDE MO13-2 Regulier - - - | -
10:30 9.45 Hoogeveen MO15-1 Veendam 1894 MO15-2 Regulier Veld Algemeen/Zaterdag - - | -
14:30 12.30 ST VHK/SVBS'77 VR1 Hoogeveen VR 1 Regulier - - - | -
14:30 13.00 Hoogeveen Zaterdag 1 Avereest 1 Regulier - - 1 | 2
12:00 10.15 SJS 2 Hoogeveen Zaterdag 2 Regulier - - - | -
10:00 8.00 JO7-1 Toernooi In Ruinerwold - - - - | -
Scroll voor meer

26-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 12.15 Alcides Hoogeveen Zondag 1 Regulier - - - | -
11:00 9.30 Alcides 2 Hoogeveen Zondag 2 Regulier - - - | -
10:30 9.45 Hoogeveen Zondag 3 HODO 3 Regulier - - 3 | 5
10:00 9.00 HODO 4 Hoogeveen Zondag 4 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

27-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:30 19.30 Emmen 1 Hoogeveen 9 Regulier Zaal Algemeen - - | -
Scroll voor meer

28-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
19:00 12.30 Zwartemeerse Boys JO19-1 Hoogeveen JO19 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

01-06-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
10:00 8.45 Ruinen JO10-1 Hoogeveen JO10 3 Regulier - - - | -
14:30 13.30 Hoogeveen JO19 1 Elim JO19-1 Regulier - - - | -
13:00 12.30 Ruinen VR1 Hoogeveen VR 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

07-06-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
19:00 18.00 HZVV 45+2 Hoogeveen 45 1 Regulier - - - | -
20:30 - Hoogeveen 45 1 ZZVV 45+1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

14-06-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
19:00 18.15 Hoogeveen 45 1 De Weide 45+1 Regulier - - - | -
20:30 - Hoogeveen 45 1 HZVV 45+1 Regulier - - - | -
19:00 18.00 Hoogeveen VR 3 Protos VR1 Regulier - - - | -
19:50 - Tiendeveen VR1 Hoogeveen VR 3 Regulier - - - | -
20:40 - Hoogeveen VR 3 HODO VR2 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

15-06-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
09:00 - Business IT Rent Toernooi JO8,JO9,JO10,JO11,JO12,JO13 - - - - | -
Scroll voor meer

16-08-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
18:45 - Ruinerwold 1 Germanicus 1 - - - - | -
18:45 17.30 Dedemsvaart 1 HGV Za1 - - - - | -
18:45 - WKE'16 1 HZVV 2 - - - - | -
20:45 19.30 Offerein Toernooi HGV Zo1 MSC 1 - - - 1 | 2
18:45 - Grambergen 1 SC Erica 1 - - - - | -
20:45 - HZVV 1 WHC 1 - - - - | -
Scroll voor meer

20-08-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:15 - HZVV 1 MSC 1 - - - - | -
20:15 19.00 Offerein Toernooi HGV Zo1 WHC 1 - - - 1 | 2
Scroll voor meer

23-08-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:45 19.30 Offerein Toernooi HZVV 1 HGV Zo1 - - - - | -
20:45 - MSC 1 WHC 1 - - - - | -
Scroll voor meer