Velden zijn niet correct ingevuld

Wedstrijdprogramma

17-10-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 19.15 Hoogeveen Futsal 1 Futsal Frisia/Spin Off 1 Regulier - L (Luck) Koster - | -
19:00 17.45 Havelte JO15-1 Hoogeveen JO15 2 Regulier - - - | -
18:15 17.30 JO15-1 RVEC - - Bonen, GJ (Daniel) 6 | 7
Scroll voor meer

19-10-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
21:30 20.15 Ruinerwold 1 Hoogeveen Futsal 2 Regulier - - - | -
21:00 - Hollandscheveld 1 Hoogeveen Futsal 3 Regulier - A.H.M. (Alex) Blaauwgeers - | -
19:00 - Hoogeveen Futsal 5 Hoogeveen Futsal 4 Regulier - Afgeschermd - | -
20:00 - Tunas 2 Hoogeveen Futsal 6 Regulier - Afgeschermd - | -
21:50 - Hoogeveen 8 ZZVV 2 Regulier - J.R. (Rudi) Giethoorn - | -
Scroll voor meer

20-10-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - Hoogeveen Zaterdag 1 SCD '83 1 Regulier - H.F. (Henk) Boland - | -
11:00 - d' Olde Veste'54 JO19-3 Hoogeveen JO19 1 Regulier - J. (Justin) Tuinstra Kleedkamer 5 | Kleedkamer 16
12:30 - Hoogeveen JO17 1 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 Beker - T.W.S. (Thomas) Ganzevoort - | -
11:30 - Hoogeveen JO15 1 FC Emmen JO15-2 Beker - K. (Kevin) Wiltens - | -
10:00 - VV Sleen JO13-1G Hoogeveen JO13 2 Beker - G. (Guido) Vijn - | -
10:30 - Hoogeveen JO10 1 SJO Dalen/DSC JO10-1 Beker - - - | -
10:00 - Ruinen JO10-1 Hoogeveen JO10 2 Regulier - - - | -
10:00 - SJO HH'97 JO10-2 Hoogeveen JO10 3 Regulier - - - | -
10:00 - FC Klazienaveen JO9-1 Hoogeveen JO9 1 Beker - - - | -
09:00 - Noordscheschut JO9-1 Hoogeveen JO9 2 Beker - - - | -
12:30 - HZVV VR2 Hoogeveen VR 1 Regulier - - - | -
10:30 - SVO BDE MO13-1 Hoogeveen MO13 1 Beker - - - | -
09:30 - Kabouters Toernooi - - - - | -
Scroll voor meer

21-10-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - Hoogeveen Zondag 1 Fortuna Wormerv. Regulier - R. (Roy) Witlox - | -
10:00 - Gomos 2 Hoogeveen Zondag 2 Regulier - R (Rene) Vree Egberts - | -
Scroll voor meer

22-10-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - HODO 1 Hoogeveen Futsal 3 Beker - P. (Pascal) Sanders - | -
20:30 - De Griffioen 1 Hoogeveen Futsal 4 Beker - E.H. (Egbert) Takens - | -
Scroll voor meer

23-10-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - Hoogeveen JO19 1 Ruinen JO19-1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

24-10-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - Hoogeveen Futsal 1 Old Forward 1 Regulier - R. (René) Meems - | -
19:00 - HZVV 2 Hoogeveen Futsal 2 Beker - F. (Fred) Janssen - | -
Scroll voor meer

26-10-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:30 - Hoogeveen Futsal 4 Hoogeveen Futsal 6 Regulier - - - | -
20:00 - Hoogeveen Futsal 5 HODO 2 Beker - Afgeschermd - | -
22:00 - Hoogeveen 8 ZZVV 1 Beker - Afgeschermd - | -
20:00 - Hoogeveen 9 Weerdinge 1 Regulier - A.A. (Alice) Schonewille - | -
Scroll voor meer

27-10-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
15:15 - Hardenberg '85 1 Hoogeveen Zaterdag 1 Regulier - - - | -
14:30 - Fit Boys 2 Hoogeveen Zaterdag 2 Regulier - - - | -
14:30 - Hoogeveen JO19 1 SJO JVZ JO19-2 Regulier - - - | -
12:30 - Hoogeveen JO17 1 Noordscheschut JO17-1G Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen JO17 2 Noordscheschut JO17-2G Regulier - - - | -
10:30 - Noordscheschut JO15-1G Hoogeveen JO15 1 Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen JO15 2 Weide De JO15-3G Regulier - - - | -
11:30 - SCN JO15-1G Hoogeveen JO15 3 Regulier - - - | -
09:00 - DESZ JO13-1 Hoogeveen JO13 1 Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen JO13 2 Noordscheschut JO13-2 Regulier - - - | -
10:30 - Dwingeloo JO12-1G ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-1 Regulier - - - | -
11:15 - ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 Pesse JO12-2M Regulier - - - | -
11:00 - Hoogeveen JO11 1 Actief JO11-1 Regulier - - - | -
12:15 - Hoogeveen JO11 2 SJO HH'97 JO11-1 Regulier - - - | -
10:15 - Ruinerwold JO11-2G Hoogeveen JO11 3 Regulier - - - | -
10:15 - SJO JVZ JO10-1 Hoogeveen JO10 1 Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen JO10 2 De Weide JO10-3 Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen JO10 3 SJO NKvvProtos JO10-1G Regulier - - - | -
12:15 - DZOH JO10-5 Hoogeveen JO10 4 Regulier - - - | -
11:00 - Hoogeveen JO9 1 Twedo JO9-1 Regulier - - - | -
10:15 - Hoogeveen JO9 2 Dwingeloo JO9-1 Regulier - - - | -
10:00 - De Weide JO8-1 Hoogeveen JO8 1 Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen JO8 2 De Weide JO8-4 Regulier - - - | -
11:15 - Hoogeveen JO8-3 SJO SWB JO8-2G Regulier - - - | -
13:30 - SVO BDE MO15-2 Hoogeveen MO15-1 Regulier - - - | -
09:00 - FC Assen MO13-1 Hoogeveen MO13 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

28-10-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - Bataven Hoogeveen Zondag 1 Regulier - - - | -
11:30 - Hoogeveen Zondag 2 Rolder Boys 2 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen Zondag 3 WKE '16 4 Regulier - - - | -
11:00 - Dedemsvaart 6 Hoogeveen Zondag 4 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

29-10-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:15 - Titan 1 Hoogeveen Futsal 2 Regulier - A. (Albert) Wigchers - | -
Scroll voor meer

31-10-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 20.15 Hoogeveen Futsal 2 Protos 1 Regulier - J. (Jaap) Hoorn - | -
21:00 - HHCombi 1 Hoogeveen 8 Regulier - - - | -
19:00 - Twedo MO15-1 Hoogeveen MO15-1 Regulier - - 11 | 12
Scroll voor meer

02-11-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - Real Camaradas 1 Hoogeveen Futsal 1 Regulier - R. (Rene) van Gils - | -
20:00 - Hoogeveen Futsal 3 Tunas 2 Regulier - H.F. (Henk) Boland - | -
20:30 - Hoogeveen Futsal 4 De Griffioen 2 Regulier - H.B. (Herman) Wesseling - | -
20:55 - Hoogeveen Futsal 5 HZVV 1 Regulier - J.R. (Rudi) Giethoorn - | -
21:50 - Hoogeveen Futsal 6 LTC 4 Regulier - J.R. (Rudi) Giethoorn - | -
19:30 - Elim 35+1 Hoogeveen 35 2 Regulier - - - | -
20:00 - Hoogeveen 35 2 VVAK 35+1 Regulier - - - | -
20:30 - VCG 35+1 Hoogeveen 35 2 Regulier - - - | -
19:00 19.15 SJO WIJC 45+1 Hoogeveen 45 1 Regulier Veld Algemeen/Vrijdag - - | -
20:30 - Vitesse'63 45+1 Hoogeveen 45 1 Regulier - - - | -
19:00 - Pesse VR3 Hoogeveen VR 3 Regulier - - - | -
19:50 - Hoogeveen VR 3 HZVV VR3 Regulier - - - | -
20:15 - Hoogeveen VR 3 Hollandscheveld VR3 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

03-11-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - Hoogeveen Zaterdag 1 Elim 1 Regulier - - - | -
12:00 - Hoogeveen Zaterdag 2 DZOH 3 Regulier - - - | -
10:30 - Noordscheschut JO19-2 Hoogeveen JO19 1 Regulier - - - | -
09:30 - Sweel JO17-1G Hoogeveen JO17 1 Regulier - - - | -
12:30 - De Weide JO17-4 Hoogeveen JO17 2 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen JO15 1 HZVV JO15-2 Regulier - - - | -
10:45 - Dwingeloo JO15-1 Hoogeveen JO15 2 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen JO15 3 VVAK JO15-2G Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen JO13 1 Oldeholtpade JO13-1 Regulier - - - | -
10:30 - SJO HH'97 JO13-2G Hoogeveen JO13 2 Regulier - - - | -
09:00 - SJO WIJC JO12-1 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-1 Regulier - - - | -
10:45 - ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 SJO JVZ JO12-2 Regulier - - - | -
08:45 - d' Olde Veste'54 JO11-1 Hoogeveen JO11 1 Regulier - - - | -
08:45 - MSC/Amslod JO11-2 Hoogeveen JO11 2 Regulier - - - | -
09:15 - Hoogeveen JO11 3 VKW JO11-3 Regulier - - - | -
10:00 - HZVV JO10-1 Hoogeveen JO10 1 Regulier - - - | -
10:00 - Hoogeveen JO10 2 Ruinen JO10-1 Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen JO10 3 SJO HH'97 JO10-2 Regulier - - - | -
10:15 - Hoogeveen JO10 4 HZVV JO10-5 Regulier - - - | -
11:30 - Hoogeveen JO9 1 DZOH JO9-1 Regulier - - - | -
10:15 - De Weide JO9-2 Hoogeveen JO9 2 Regulier - - - | -
09:00 - Noordscheschut JO8-1 Hoogeveen JO8 1 Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen JO8 2 HZVV JO8-3 Regulier - - - | -
11:15 - Hoogeveen JO8-3 Twedo JO8-3 Regulier - - - | -
14:30 - Hoogeveen VR 1 Dwingeloo VR1 Regulier - - - | -
10:45 - ST Beilen/Fit Boys MO15-1 Hoogeveen MO15-1 Regulier - - - | -
08:45 - ST FC Meppel/Alcides MO13-1 Hoogeveen MO13 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

04-11-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - Hoogeveen Zondag 1 Hoogland Regulier - - - | -
10:00 - Peize 2 Hoogeveen Zondag 2 Regulier - - - | -
10:00 - DSC'65 2 Hoogeveen Zondag 3 Regulier - - - | -
11:00 - Hoogeveen Zondag 4 Protos 4 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

07-11-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - Hoogeveen Futsal 1 Futsal Dragten 1 Regulier - H. (Harmen) van der Spoel - | -
19:00 - Hoogeveen Futsal 2 Noordscheschut 1 Regulier - A.H.M. (Alex) Blaauwgeers - | -
Scroll voor meer

09-11-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:50 - LTC 4 Hoogeveen Futsal 3 Regulier - Afgeschermd - | -
20:00 - Hollandscheveld 1 Hoogeveen Futsal 4 Regulier - H. (Henk) Prins - | -
20:00 - ZVV Schattenberg 1 Hoogeveen Futsal 6 Regulier - H.F.B. (Henk) Bebingh - | -
22:00 - Hoogeveen 8 Noordscheschut 2 Regulier - S. (Sytze) Westerveen - | -
19:00 - Hoogeveen 9 Emmen 1 Regulier - A.A. (Alice) Schonewille - | -
Scroll voor meer

10-11-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
12:15 - Hoogeveen Zaterdag 2 Hollandscheveld 3 Regulier - - - | -
14:30 - Hoogeveen JO19 1 Elim JO19-1 Regulier - - - | -
12:30 - Hoogeveen JO17 1 ST Germanicus/CSVC JO17-1 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen JO17 2 VKW JO17-3 Regulier - - - | -
11:10 - SC Erica JO15-1 Hoogeveen JO15 1 Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen JO15 2 MSC/Amslod JO15-2 Regulier - - - | -
10:30 - SJO NKvvProtos JO15-1G Hoogeveen JO15 3 Regulier - - - | -
09:00 - HZVV JO13-2 Hoogeveen JO13 1 Regulier - - - | -
10:45 - Hoogeveen JO13 2 Elim JO13-1 Regulier - - - | -
10:45 - ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-1 VVAK JO12-1G Regulier - - - | -
10:30 - Dwingeloo JO12-2 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 Regulier - - - | -
09:00 - HZVV JO11-1 Hoogeveen JO11 1 Regulier - - - | -
09:00 - SC Rouveen JO11-1 Hoogeveen JO11 2 Regulier - - - | -
09:00 - Fit Boys JO11-2 Hoogeveen JO11 3 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen JO10 1 FC Klazienaveen JO10-1 Regulier - - - | -
10:00 - SJO WNBC '09 JO10-1G Hoogeveen JO10 3 Regulier - - - | -
09:00 - SJO JVZ JO10-4 Hoogeveen JO10 4 Regulier - - - | -
09:00 - ACV JO9-2 Hoogeveen JO9 1 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen JO8 1 ST Germanicus/CSVC JO8-1 Regulier - - - | -
09:00 - DZOH JO8-4 Hoogeveen JO8-3 Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen MO15-1 vv Sweel MO15-1 Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen MO13 1 HZVV MO13-1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

11-11-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - Hoogeveen Zondag 1 Dwingeloo 1 Beker - - - | -
10:00 - Peize 2 Hoogeveen Zondag 2 Beker - - - | -
10:30 - Hoogeveen Zondag 3 SC Erica 5 Regulier - - - | -
14:00 - Dalen 6 Hoogeveen Zondag 4 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

12-11-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:30 - Be Fit 1 Hoogeveen Futsal 2 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

16-11-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
21:00 - Fc. Grootegast 1 Hoogeveen Futsal 1 Regulier - - - | -
20:55 - Hoogeveen Futsal 3 ZVV Schattenberg 1 Regulier - - - | -
20:30 - Hoogeveen Futsal 4 Tunas 2 Regulier - - - | -
19:00 - Hoogeveen Futsal 5 Hollandscheveld 1 Regulier - - - | -
21:50 - Hoogeveen Futsal 6 Tunas 3 Regulier - - - | -
20:00 - HZVV 4 Hoogeveen 8 Regulier - - - | -
19:30 - vv Sweel 1 Hoogeveen 9 Regulier - - - | -
19:00 - Hoogeveen VR 3 Protos VR1 Regulier - - - | -
19:50 - Tiendeveen VR1 Hoogeveen VR 3 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

17-11-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - ZZVV 1 Hoogeveen Zaterdag 1 Regulier - - - | -
15:00 - HZVV 3 Hoogeveen Zaterdag 2 Regulier - - - | -
14:30 - ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-1 Hoogeveen JO19 1 Regulier - - - | -
11:00 - VKW JO17-1 Hoogeveen JO17 1 Regulier - - - | -
10:45 - Beilen JO17-2 Hoogeveen JO17 2 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen JO15 1 SJO HH'97 JO15-1 Regulier - - - | -
11:15 - Ruinerwold JO15-1 Hoogeveen JO15 2 Regulier - - - | -
12:15 - Hoogeveen JO15 3 HZVV JO15-5 Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen JO13 1 SJO JVZ JO13-1G Regulier - - - | -
09:00 - SJO JVZ JO13-2 Hoogeveen JO13 2 Regulier - - - | -
10:30 - ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-1 Pesse JO12-1 Regulier - - - | -
10:30 - ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 De Weide JO12-3 Regulier - - - | -
12:00 - Hoogeveen JO11 1 Achilles 1894 JO11-1 Regulier - - - | -
12:00 - Hoogeveen JO11 2 Smilde'94 JO11-1 Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen JO11 3 BSVV JO11-2G Regulier - - - | -
09:00 - SVBO JO10-1 Hoogeveen JO10 1 Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen JO10 2 SJO JVZ JO10-2 Regulier - - - | -
09:00 - SJO Dalen/DSC JO10-2 Hoogeveen JO10 3 Regulier - - - | -
10:15 - Hoogeveen JO10 4 FC Klazienaveen JO10-3 Regulier - - - | -
09:00 - FC Assen JO9-1 Hoogeveen JO9 1 Regulier - - - | -
09:00 - Pesse JO9-1G Hoogeveen JO9 2 Regulier - - - | -
09:00 - Twedo JO8-1 Hoogeveen JO8 1 Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen JO8 2 SJO HH'97 jO8-2G Regulier - - - | -
09:00 - Erica SC JO8-2G Hoogeveen JO8-3 Regulier - - - | -
14:30 - Hoogeveen VR 1 Oosterstreek VR1 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen MO15-1 Twedo MO15-1 Regulier - - - | -
10:00 - De Weide MO13-1 Hoogeveen MO13 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

18-11-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - Hoogeveen Zondag 1 RKHVV Regulier - - - | -
11:30 - Hoogeveen Zondag 2 FVC 2 Regulier - - - | -
10:00 - VKW 4 Hoogeveen Zondag 3 Regulier - - - | -
11:00 - Hoogeveen Zondag 4 SC Balkbrug 3 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

19-11-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:40 - Hoogeveen VR 3 HODO VR2 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

21-11-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:45 - SVV'04 1 Hoogeveen 9 Regulier - - - | -
19:30 9.30 HZVV JO15-3 Hoogeveen JO15 2 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

23-11-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
21:00 - REUZ 1 Hoogeveen Futsal 1 Regulier - - - | -
19:00 - Tunas 3 Hoogeveen Futsal 3 Regulier - - - | -
19:55 - LTC 4 Hoogeveen Futsal 4 Regulier - - - | -
20:00 - Tunas 2 Hoogeveen Futsal 5 Regulier - - - | -
20:00 - Hoogeveen Futsal 6 HZVV 1 Regulier - - - | -
22:00 - Tunas 4 Hoogeveen 8 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

24-11-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - BSVV 1 Hoogeveen Zaterdag 1 Regulier - - - | -
12:15 - Hoogeveen Zaterdag 2 Vitesse'63 2 Regulier - - - | -
13:00 - d' Olde Veste'54 JO19-2 Hoogeveen JO19 1 Regulier - - - | -
12:30 - Hoogeveen JO17 1 SC Erica JO17-1 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen JO17 2 Wijster JO17-1 Regulier - - - | -
14:30 - ST Germanicus/CSVC JO15-1G Hoogeveen JO15 1 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen JO15 2 Alcides JO15-3 Regulier - - - | -
09:00 - SJO JVZ JO15-3 Hoogeveen JO15 3 Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen JO13 1 VENO JO13-1 Regulier - - - | -
09:00 - Pesse JO13-1 Hoogeveen JO13 2 Regulier - - - | -
09:00 - SJO JVZ JO12-1 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-1 Regulier - - - | -
10:45 - ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 VVAK JO12-2G Regulier - - - | -
09:00 - DZOH JO11-1 Hoogeveen JO11 1 Regulier - - - | -
10:30 - DESZ JO11-2G Hoogeveen JO11 2 Regulier - - - | -
10:45 - Achilles 1894 JO11-5 Hoogeveen JO11 3 Regulier - - - | -
10:00 - De Weide JO10-1 Hoogeveen JO10 1 Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen JO10 2 HZVV JO10-3 Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen JO10 3 VVAK JO10-1G Regulier - - - | -
10:15 - Raptim JO10-4 Hoogeveen JO10 4 Regulier - - - | -
11:30 - Hoogeveen JO9 1 HZVV JO9-1 Regulier - - - | -
11:30 - Hoogeveen JO9 2 FC Klazienaveen JO9-3 Regulier - - - | -
10:00 - FC Klazienaveen JO8-1 Hoogeveen JO8 1 Regulier - - - | -
10:00 - Hoogeveen JO8 2 Staphorst JO8-2 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen JO8-3 FC Klazienaveen JO8-3 Regulier - - - | -
14:30 - Hoogeveen VR 1 Ruinen VR1 Regulier - - - | -
09:00 - Dwingeloo MO15-1 Hoogeveen MO15-1 Regulier - - - | -
10:30 - SJO JVZ MO13-1 Hoogeveen MO13 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

25-11-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - MSC/Amslod Hoogeveen Zondag 1 Regulier - - - | -
11:30 - Hoogeveen Zondag 2 GRC Groningen 2 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen Zondag 3 Beilen 5 Regulier - - - | -
10:00 - USV 3 Hoogeveen Zondag 4 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

28-11-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
19:55 - Hoogeveen Futsal 2 HODO 1 Regulier - - - | -
19:00 - Pesse 1 Hoogeveen Futsal 3 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

30-11-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - Hoogeveen Futsal 5 ZVV Schattenberg 1 Regulier - - - | -
20:00 - HZVV 1 Hoogeveen Futsal 6 Regulier - - - | -
19:00 - Hoogeveen 8 Tunas 4 Regulier - - - | -
19:30 - Zandpol 3 Hoogeveen 9 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

01-12-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - Hoogeveen Zaterdag 1 SVM 1 Regulier - - - | -
12:30 - Noordscheschut 4 Hoogeveen Zaterdag 2 Regulier - - - | -
09:00 - HZVV JO17-2 Hoogeveen JO17 1 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen JO17 2 Fit Boys JO17-2 Regulier - - - | -
12:30 - Hoogeveen JO15 1 Drenthina JO15-1 Regulier - - - | -
10:15 - d' Olde Veste'54 JO15-3 Hoogeveen JO15 2 Regulier - - - | -
10:00 - ST Germanicus/CSVC JO15-4G Hoogeveen JO15 3 Regulier - - - | -
09:00 - Noordscheschut JO13-1 Hoogeveen JO13 1 Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen JO13 2 SJO WNBC '09 JO13-1G Regulier - - - | -
11:00 - ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-1 Dwingeloo JO12-1G Regulier - - - | -
09:00 - Pesse JO12-2M ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 Regulier - - - | -
10:45 - Hoogeveen JO11 1 FC Assen JO11-1 Regulier - - - | -
12:00 - Hoogeveen JO11 2 SJO WIJC JO11-1 Regulier - - - | -
09:15 - Hoogeveen JO11 3 LTC JO11-3 Regulier - - - | -
10:45 - Hoogeveen JO10 1 SJO JVZ JO10-1 Regulier - - - | -
09:00 - De Weide JO10-3 Hoogeveen JO10 2 Regulier - - - | -
09:30 - SJO NKvvProtos JO10-1G Hoogeveen JO10 3 Regulier - - - | -
11:15 - Hoogeveen JO10 4 DZOH JO10-5 Regulier - - - | -
10:15 - Twedo JO9-1 Hoogeveen JO9 1 Regulier - - - | -
09:45 - Hoogeveen JO9 2 Noordscheschut JO9-1 Regulier - - - | -
10:15 - Hoogeveen JO8 1 De Weide JO8-1 Regulier - - - | -
11:00 - De Weide JO8-4 Hoogeveen JO8 2 Regulier - - - | -
09:30 - SJO SWB JO8-2G Hoogeveen JO8-3 Regulier - - - | -
14:30 - SJO JVZ VR1 Hoogeveen VR 1 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen MO15-1 SVO BDE MO15-2 Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen MO13 1 FC Assen MO13-1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

02-12-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - Hoogeveen Zondag 1 Achilles 1894 Regulier - - - | -
11:00 - Dalen 2 Hoogeveen Zondag 2 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen Zondag 3 Ruinen 4 Regulier - - - | -
10:00 - EMMS 4 Hoogeveen Zondag 4 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

05-12-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - Hoogeveen Futsal 1 G.S.F.V. Drs. Vijfje 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

07-12-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:55 - HZVV 1 Hoogeveen Futsal 3 Regulier - - - | -
20:30 - Hoogeveen Futsal 4 ZVV Schattenberg 1 Regulier - - - | -
20:00 - Hoogeveen Futsal 5 LTC 4 Regulier - - - | -
21:55 - Hoogeveen 8 DZOH 1 Regulier - - - | -
20:55 - Hoogeveen 9 SC Erica 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

08-12-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - SC Lutten 1 Hoogeveen Zaterdag 1 Regulier - - - | -
12:30 - Hoogeveen Zaterdag 2 Achilles 1894 2 Regulier - - - | -
12:30 - ST Rouveen/Staphorst JO19-2 Hoogeveen JO19 1 Regulier - - - | -
12:30 - Hoogeveen JO17 1 SJO SWB JO17-1 Regulier - - - | -
10:30 - ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-2 Hoogeveen JO17 2 Regulier - - - | -
10:30 - DZOH JO15-2 Hoogeveen JO15 1 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen JO15 2 v.v. Diever-Wapse JO15-1 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen JO15 3 DZOH JO15-5 Regulier - - - | -
09:00 - Hoogeveen JO13 1 ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-1 Regulier - - - | -
10:45 - HZVV JO13-4 Hoogeveen JO13 2 Regulier - - - | -
12:45 - ACV JO11-2 Hoogeveen JO11 1 Regulier - - - | -
10:15 - De Weide JO11-2 Hoogeveen JO11 2 Regulier - - - | -
09:30 - SJO WIJC JO11-2G Hoogeveen JO11 3 Regulier - - - | -
10:00 - FC Klazienaveen JO10-1 Hoogeveen JO10 1 Regulier - - 10 | 4
10:00 - Ruinerwold JO9-1 Hoogeveen JO9 2 Regulier - - - | -
10:15 - Hoogeveen JO8 1 Noordscheschut JO8-1 Regulier - - - | -
14:30 - Hoogeveen VR 1 ST Ens/Flevoboys VR1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

09-12-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - SDO Hoogeveen Zondag 1 Regulier - - - | -
11:30 - Hoogeveen Zondag 2 SC Emmeloord 2 Regulier - - - | -
10:00 - VKW 3 Hoogeveen Zondag 3 Regulier - - - | -
11:00 - Hoogeveen Zondag 4 Ruinen 6 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

12-12-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - Hoogeveen Futsal 1 Jong Leekster Eagles Regulier - - - | -
21:00 - Pesse 1 Hoogeveen Futsal 6 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

14-12-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:30 - Hoogeveen Futsal 4 Tunas 3 Regulier - - - | -
20:55 - Hoogeveen 8 Zandpol 1 Regulier - - - | -
21:50 - Hoogeveen 9 Zandpol 3 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

15-12-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - Hoogeveen Zaterdag 1 Fit Boys 1 Regulier - - - | -
14:30 13.30 Hoogeveen JO19 1 SVN'69 JO19-1 Regulier - - - | -
09:00 - ST Diever-Wapse/BEW JO17-1 Hoogeveen JO17 2 Regulier - - - | -
10:00 - FC Klazienaveen JO10-3 Hoogeveen JO10 4 Regulier - - - | -
15:00 13.00 Tonego VR1 Hoogeveen VR 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

16-12-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - Hoogeveen Zondag 1 Alcides Regulier - - - | -
12:00 - GAVC 2 Hoogeveen Zondag 2 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

21-12-2018

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
21:50 - Hoogeveen Futsal 3 Hoogeveen Futsal 6 Regulier - - - | -
20:55 - Hoogeveen 8 HZVV 4 Regulier - - - | -
20:00 - Hoogeveen 9 DZOH 2 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

11-01-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - Hoogeveen 8 Ruinerwold 3 Regulier - - - | -
20:55 - Hoogeveen 9 DOSKO 2 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

14-01-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:10 - Old Forward 1 Hoogeveen Futsal 1 Regulier - - - | -
22:00 - HODO 2 Hoogeveen 8 Regulier - - - | -
21:15 - Zandpol 4 Hoogeveen 9 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

16-01-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
19:00 - HZVV 2 Hoogeveen Futsal 2 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

18-01-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - Hoogeveen Futsal 3 Pesse 1 Regulier - - - | -
19:00 - Tunas 3 Hoogeveen Futsal 5 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

19-01-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - Hollandscheveld 1 Hoogeveen Zaterdag 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

20-01-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - Silvolde Hoogeveen Zondag 1 Regulier - - - | -
11:30 - Hoogeveen Zondag 2 SWZ Boso Sneek 2 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

23-01-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - Hoogeveen Futsal 1 WMC 1/ EP De Treffer Regulier - - - | -
19:00 - Hoogeveen Futsal 2 Elim 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

25-01-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:30 - Hoogeveen Futsal 4 Hoogeveen Futsal 3 Regulier - - - | -
20:00 - Hoogeveen Futsal 5 Hoogeveen Futsal 6 Regulier - - - | -
21:50 - Hoogeveen 8 Fit Boys 2 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

26-01-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - Elim 1 Hoogeveen Zaterdag 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

27-01-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - Hollandia Hoogeveen Zondag 1 Regulier - - - | -
11:30 - Hoogeveen Zondag 2 Peize 2 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

30-01-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
19:00 - Pesse 1 Hoogeveen Futsal 4 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

31-01-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
21:00 - DOSKO 2 Hoogeveen 9 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

01-02-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
21:00 - Boerakker 1 Hoogeveen Futsal 1 Regulier - - - | -
19:00 - Protos 1 Hoogeveen Futsal 2 Regulier - - - | -
20:55 - Hoogeveen Futsal 3 Hoogeveen Futsal 5 Regulier - - - | -
20:00 - Hoogeveen Futsal 6 De Griffioen 2 Regulier - - - | -
20:30 - Ruinerwold 2 Hoogeveen 8 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

02-02-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - Hoogeveen Zaterdag 1 ZZVV 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

03-02-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - Hoogeveen Zondag 1 Be Quick 1887 Regulier - - - | -
11:00 - FVC 2 Hoogeveen Zondag 2 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

04-02-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:15 - EHS'85 1 Hoogeveen 9 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

08-02-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:55 - Hoogeveen 8 Ruinerwold 2 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

09-02-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - SVN'69 1 Hoogeveen Zaterdag 1 Regulier - - - | -
12:30 - Hoogeveen Zaterdag 2 CSVC 2 Regulier - - - | -
14:30 - DESZ VR1 Hoogeveen VR 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

10-02-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - Fortuna Wormerv. Hoogeveen Zondag 1 Regulier - - - | -
11:30 - Hoogeveen Zondag 2 VKW 2 Regulier - - - | -
10:00 - VV Sleen 3 Hoogeveen Zondag 3 Regulier - - - | -
11:00 - Hoogeveen Zondag 4 Raptim 7 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

11-02-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
21:30 - DZOH 2 Hoogeveen 9 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

13-02-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
21:00 - Futsal Frisia/Spin Off 1 Hoogeveen Futsal 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

15-02-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - Hoogeveen Futsal 3 Hollandscheveld 1 Regulier - - - | -
20:30 - Hoogeveen Futsal 4 Hoogeveen Futsal 5 Regulier - - - | -
21:50 - Hoogeveen Futsal 6 Tunas 2 Regulier - - - | -
21:00 - ZZVV 2 Hoogeveen 8 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

16-02-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - Hoogeveen Zaterdag 1 Nieuwleusen SV 1 Regulier - - - | -
12:30 - BSVV 2 Hoogeveen Zaterdag 2 Regulier - - - | -
14:30 - Hoogeveen VR 1 Tonego VR1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

17-02-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - Hoogeveen Zondag 1 RKZVC Regulier - - - | -
11:00 - LAC Frisia 1883 2 Hoogeveen Zondag 2 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen Zondag 3 Raptim 5 Regulier - - - | -
11:00 - DOS'63 2 Hoogeveen Zondag 4 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

22-02-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:30 - Ruinerwold 3 Hoogeveen 8 Regulier - - - | -
20:55 - Hoogeveen 9 SVV'04 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

27-02-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - Hoogeveen Futsal 1 Real Camaradas 1 Regulier - - - | -
21:00 - Hoogeveen Futsal 2 Titan 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

01-03-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - Tunas 2 Hoogeveen Futsal 3 Regulier - - - | -
20:00 - De Griffioen 2 Hoogeveen Futsal 4 Regulier - - - | -
20:00 - HZVV 1 Hoogeveen Futsal 5 Regulier - - - | -
19:00 - LTC 4 Hoogeveen Futsal 6 Regulier - - - | -
21:55 - Hoogeveen 8 HHCombi 1 Regulier - - - | -
19:00 - Hoogeveen 9 EHS'85 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

08-03-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
21:00 - ZZVV 1 Hoogeveen Futsal 2 Regulier - - - | -
20:00 - Hoogeveen 9 Zandpol 4 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

09-03-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - SCD '83 1 Hoogeveen Zaterdag 1 Regulier - - - | -
14:30 - Hollandscheveld 3 Hoogeveen Zaterdag 2 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

10-03-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - Hoogland Hoogeveen Zondag 1 Regulier - - - | -
11:30 - Hoogeveen Zondag 2 Gomos 2 Regulier - - - | -
10:00 - SC Erica 5 Hoogeveen Zondag 3 Regulier - - - | -
11:00 - Hoogeveen Zondag 4 Dalen 6 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

11-03-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - Noordscheschut 1 Hoogeveen Futsal 2 Regulier - - - | -
22:00 - Noordscheschut 2 Hoogeveen 8 Regulier - - - | -
20:30 - Emmen 1 Hoogeveen 9 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

15-03-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - Futsal Dragten 1 Hoogeveen Futsal 1 Regulier - - - | -
20:00 - Hoogeveen Futsal 3 LTC 4 Regulier - - - | -
20:30 - Hoogeveen Futsal 4 Hollandscheveld 1 Regulier - - - | -
20:55 - Hoogeveen Futsal 5 De Griffioen 2 Regulier - - - | -
19:55 - Hoogeveen Futsal 6 ZVV Schattenberg 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

16-03-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - Hoogeveen Zaterdag 1 Hardenberg '85 1 Regulier - - - | -
12:30 - Hoogeveen Zaterdag 2 HZVV 3 Regulier - - - | -
14:00 - Oosterstreek VR1 Hoogeveen VR 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

17-03-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - Hoogeveen Zondag 1 Bataven Regulier - - - | -
10:00 - Rolder Boys 2 Hoogeveen Zondag 2 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen Zondag 3 VKW 4 Regulier - - - | -
10:45 - SC Balkbrug 3 Hoogeveen Zondag 4 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

20-03-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - Hoogeveen Futsal 1 Fc. Grootegast 1 Regulier - - - | -
19:00 - Hoogeveen Futsal 2 Be Fit 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

22-03-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - ZVV Schattenberg 1 Hoogeveen Futsal 3 Regulier - - - | -
22:00 - Tunas 2 Hoogeveen Futsal 4 Regulier - - - | -
21:00 - Hollandscheveld 1 Hoogeveen Futsal 5 Regulier - - - | -
19:00 - Tunas 3 Hoogeveen Futsal 6 Regulier - - - | -
20:00 - Hoogeveen 9 vv Sweel 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

23-03-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - Hoogeveen Zaterdag 1 Hollandscheveld 1 Regulier - - - | -
14:45 - Vitesse'63 2 Hoogeveen Zaterdag 2 Regulier - - - | -
14:00 - Ruinen VR1 Hoogeveen VR 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

24-03-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - Hoogeveen Zondag 1 MSC/Amslod Regulier - - - | -
10:30 - SWZ Boso Sneek 2 Hoogeveen Zondag 2 Regulier - - - | -
10:00 - Beilen 5 Hoogeveen Zondag 3 Regulier - - - | -
11:00 - Hoogeveen Zondag 4 USV 3 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

27-03-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - Hoogeveen Futsal 1 ONR 1 Regulier - - - | -
19:00 - Hoogeveen Futsal 2 Ruinerwold 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

29-03-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - HZVV 1 Hoogeveen Futsal 4 Regulier - - - | -
22:00 - Hoogeveen Futsal 5 Pesse 1 Regulier - - - | -
21:00 - Hollandscheveld 1 Hoogeveen Futsal 6 Regulier - - - | -
19:00 - Hoogeveen 9 Protos 2 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

06-04-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - Fit Boys 1 Hoogeveen Zaterdag 1 Regulier - - - | -
12:30 - Hoogeveen Zaterdag 2 Noordscheschut 4 Regulier - - - | -
14:30 - Hoogeveen VR 1 SJO JVZ VR1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

07-04-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - RKHVV Hoogeveen Zondag 1 Regulier - - - | -
11:30 - Hoogeveen Zondag 2 GAVC 2 Regulier - - - | -
13:00 - Ruinen 4 Hoogeveen Zondag 3 Regulier - - - | -
11:00 - Hoogeveen Zondag 4 EMMS 4 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

08-04-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - HODO 1 Hoogeveen Futsal 2 Regulier - - - | -
21:30 - SC Erica 1 Hoogeveen 9 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

12-04-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - G.S.F.V. Drs. Vijfje 1 Hoogeveen Futsal 1 Regulier - - - | -
20:00 - ZVV Schattenberg 1 Hoogeveen Futsal 4 Regulier - - - | -
19:55 - LTC 4 Hoogeveen Futsal 5 Regulier - - - | -
20:00 - Hoogeveen Futsal 6 Hoogeveen Futsal 3 Regulier - - - | -
19:30 - DZOH 1 Hoogeveen 8 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

13-04-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - Hoogeveen Zaterdag 1 SC Lutten 1 Regulier - - - | -
12:30 - Achilles 1894 2 Hoogeveen Zaterdag 2 Regulier - - - | -
14:30 - ST Ens/Flevoboys VR1 Hoogeveen VR 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

14-04-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - Hoogeveen Zondag 1 SDO Regulier - - - | -
11:00 - SC Emmeloord 2 Hoogeveen Zondag 2 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen Zondag 3 VKW 3 Regulier - - - | -
10:00 - Ruinen 6 Hoogeveen Zondag 4 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

17-04-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - Hoogeveen Futsal 1 REUZ 1 Regulier - - - | -
21:00 - Hoogeveen Futsal 2 ZZVV 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

19-04-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:55 - Hoogeveen Futsal 3 Tunas 3 Regulier - - - | -
20:30 - Hoogeveen Futsal 4 LTC 4 Regulier - - - | -
20:00 - Hoogeveen Futsal 5 Tunas 2 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

20-04-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - SVM 1 Hoogeveen Zaterdag 1 Regulier - - - | -
18:00 - Achilles 1894 Hoogeveen Zondag 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

21-04-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
11:30 - Hoogeveen Zondag 2 Dalen 2 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

26-04-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
20:00 - De Griffioen 2 Hoogeveen Futsal 5 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

04-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
12:30 - Hoogeveen Zaterdag 2 Fit Boys 2 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

05-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - Hoogeveen Zondag 1 Purmersteijn Regulier - - - | -
10:00 - WKE '16 4 Hoogeveen Zondag 3 Regulier - - - | -
11:00 - Hoogeveen Zondag 4 Dedemsvaart 6 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

11-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - Hoogeveen Zaterdag 1 BSVV 1 Regulier - - - | -
12:00 - DZOH 3 Hoogeveen Zaterdag 2 Regulier - - - | -
14:30 - Dwingeloo VR1 Hoogeveen VR 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

12-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - AWC Hoogeveen Zondag 1 Regulier - - - | -
11:00 - GRC Groningen 2 Hoogeveen Zondag 2 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen Zondag 3 DSC'65 2 Regulier - - - | -
10:00 - Protos 4 Hoogeveen Zondag 4 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

18-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - Bant 1 Hoogeveen Zaterdag 1 Regulier - - - | -
12:30 - Hoogeveen Zaterdag 2 SC Angelslo 2 Regulier - - - | -
14:30 - Hoogeveen VR 1 HZVV VR2 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

19-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - Hoogeveen Zondag 1 DEM Regulier - - - | -
11:30 - Hoogeveen Zondag 2 Stadskanaal 2 Regulier - - - | -
10:00 - Zwartemeerse Boys 3 Hoogeveen Zondag 3 Regulier - - - | -
11:00 - Hoogeveen Zondag 4 Zuidwolde 5 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

25-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:30 - Hoogeveen Zaterdag 1 Avereest 1 Regulier - - - | -
12:00 - SJS 2 Hoogeveen Zaterdag 2 Regulier - - - | -
14:30 - ST VHK/SVBS'77 VR1 Hoogeveen VR 1 Regulier - - - | -
Scroll voor meer

26-05-2019

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Soort Omschrijving Scheidsrechter Kleedkamers (t|u)
14:00 - Alcides Hoogeveen Zondag 1 Regulier - - - | -
11:00 - Alcides 2 Hoogeveen Zondag 2 Regulier - - - | -
10:30 - Hoogeveen Zondag 3 HODO 3 Regulier - - - | -
10:00 - HODO 4 Hoogeveen Zondag 4 Regulier - - - | -
Scroll voor meer