Velden zijn niet correct ingevuld

Velden:

  • 7 hoofdveld
  • 8 kleine kunstgras
  • 9 grasveld
  • 10 kunstgrasveld
  • 11 kleine grasveld

Dringend verzoek aan iedereen om de genoemde veld- + kleedkamerindeling aan te houden!

Maandag Tijden Veld Kl. Trainers
JO11-3 18.00-19.00  7d  8b Kevin Lunenborg
JO15-3 18.00-19.00  10ab  4c Herman Bijleveld & Youri Smit
Keepers 18.00-19.00  10  7 Erwin Luppes
JO13-1 18.15-19.45  7ab  4  Sacha Schoemaker & Nico Schulting
JO11-1 18.30-19.45    8a  3a Thomas Reinders & Nicky Seinen
JO11-2 18.30-19.45  8b  3c Yorno Lunenborg & Enrico Schonewille
JO15-1 18.30-20.00  7cd  5 Tim Blanken & Aron Petstra
JO15-2 18.30-20.00  10cd  6 Bram Prins & Dominique Wiffers
Dames 2 19.45-21.00  8  8a Marcel Faken
JO19-1 20.00-21.30  7  2 Jos Wiersum & Eric Heerenveen
Dames 1 20.00-21.30  10ab 10a Serge Souwen
Dames Jong 20.00-21.30  10cd  8a  
Zon. 1 20.00-21.30  7  1 Nico Haak & Rudie Pol
         
Dinsdag Tijden Veld Kl. Trainers
JO7 18.00-19.00  7a  8a  
JO8 18.00-19.00  7b  7a Bas Kroesen & Mitchel Strijker
JO9-1 18.00-19.00  10a  1a  
JO9-2 18.00-19.00  10b  2a Twan Reinders & Machiel Hindriks
JO10-1 18.00-19.00  10c  3a Danny v/d Sleen & Joram Tupamahu
JO10-2 18.00-19.00  10d  4a Hans v/d Haar
JO10-3 18.00-19.00  8a  5a Jai Rijpers
MO10-1 18.00-19.00  8b  10a  
JO12-1 18.00-19.15  7c  9a Julian Mol
JO12-2 18.00-19.00  7d  6a Mark Brandsma & Abdul
JO13-2 19.00-20.00  7ab  3c Jan Boertien & Patrick Boertien
JO17-1 19.00-20.30  8  5c Nick Borgman & Karl Coopmans
JO17-2 19.00-20.00  7  6c  
MO13-1 19.00-20.00  10ab  8c  
MO15-1 19.00-20.00  10cd  10c Petra Bijleveld
Zat. 1 20.00-21.30  7  1 Edward Sabandar & Jarno Heet
         
Woensdag Tijden Veld Kl. Trainers
JO11-3 18.00-19.00 10a  8b Kevin Lunenborg
JO15-3 18.00-19.00 10ab  4c Herman Bijleveld & Youri Smit
JO13-1 18.15-19.45 10cd  5a Sacha Schoemaker & Nico Schulting
JO11-1 18.30-19.45  8  3a  Thomas Reinders & Nicky Seinen
JO11-2 18.30-19.45  8  4a Yorno Lunenborg & Enrico Schonewille
JO15-1 18.30-20.00   7ab  6a Tim Blanken & Aron Petstra
JO15-2 18.30-20.00   7cd  3c Bram Prins & Dominique Wiffers
Zon. 3/4 19.00-20.00  10ab  9  
Dames 2 20.00-21.30  10ab  10c Marcel Faken
Dames Jong 20.00-21.30  10cd  10c  
Zon. 1 20.00-21.30  7  1 Nico Haak & Rudie Pol
Zon. 2 20.00-21.30  8  2 Henri Vogelzang
         
Donderdag Tijden Veld Kl. Trainers
JO7 18.00-19.00  7c  8a  
JO8 18.00-19.00  7d  7a Bas Kroesen & Mitchel Strijker
JO9-1 18.00-19.00  10a  1a  
JO9-2 18.00-19.00  10b  2a Twan Reinders & Machiel Hindriks
JO10-1 18.00-19.00   10c  3a Danny v/d Sleen & Joram Tupamahu
JO10-2 18.00-19.00  10d  4a Hans v/d Haar
JO10-3 18.00-19.00  8a  5a Jai Rijpers
MO10-1 18.00-19.00  8b  10a  
JO12-1 18.00-19.15  7a  9a Julian Mol
JO12-2 18.00-19.00  7b  6a Mark Brandsma & Abdul
JO13-2 19.00-20.00  8  3c Jan Boertien & Patrick Boertien
JO17-1 19.00-20.30 7ab  5c Nick Borgman & Karl Coopmans
JO17-2 19.00-20.00  7cd  6c  
MO13-1 19.00-20.00  10ab  10a  
MO15-1 19.00-20.00  10cd  8a Petra Bijleveld
JO19-1 20.00-21.30  10cd  7c Jos Wiersum & Eric Heerenveen
Dames 1 20.00-21.30  10ab  10c Serge Souwen
Zat. 1 20.00-21.30  7  1 Edward Sabandar & Jarno Heet
Zat. 2 20.00-21.30  8  2  
         
Vrijdag  Tijden Veld Kl. Trainers
Autiteam  18.30-19.30   10  3 Ruben Timmermans
Zon.1 19.30-21.00  7  1 Nico Haak & Rudie Pol
Zon.2 19.30-21.00  8  2 Henri Vogelzang