Velden zijn niet correct ingevuld

Zure nederlaag in slotfase

Hoogeveen houdt langs stand maar verliest wel

Samenvatting + interview: Gerjo Stegeman - Foto's: Martin van Dijk

Hoogeveen hield donderdagavond in de strijd om promotie lange tijd goed stand tegen derdedivisionist OJC Rosmalen. Tot vlak voor tijd. Hoogeveen werd slordiger en OJC sloeg twee keer toe. Nick Borgman hield zijn ploeg vervolgens nog in de race door een strafschop te stoppen. Gezien de kansenverhouding was de zege van de thuisploeg niet onverdiend, maar de frisheid waarmee Hoogeveen weer voetbalde en de terugkeer van Saber Hendriks maandag biedt zeker perspectief. Maandag wacht in Hoogeveen om 14.00 uur de return en mag Hoogeveen nog hopen op een stunt. Hoogeveen TV maakte een samenvatting van het duel in Rosmalen.

OJC Rosmalen – Hoogeveen: 2-0 (0-0). Scoreverloop: 84e en 86e Diego Meerveld 1-0 en 2-0. Scheidsrechter: Frank de Winter. Toeschouwers: 250. Opstelling Hoogeveen: Borgman, Menno Heerkes, Kreeft, Manning (Hartman), Spijodic, Tom Heerkes, Mohamed, Engbers, Zwikker (Schonewille), Kleinheerenbrink, Reinders (Yildirim).

 Naar overzicht