Velden zijn niet correct ingevuld

Winst Hoogeveen zaterdag

NIJEVEEN – Hoogeveen zaterdag heeft opnieuw gewonnen. Onder zware omstandigheden knokte de ploeg van trainer Edward Sabandar zich in Nijeveen langs laagvlieger SVN’69. Lange tijd was het spannend, maar in de slotfase liep Hoogeveen alsnog uit naar een ruime 2-5 zege.

Na ruim een kwartier opende Twan Reinders de score voor Hoogeveen. De vreugde was echter van korte duur want twee minuten later was het weer gelijk. Hoogeveen was echter beter en Marco Santing scoorde al snel de 1-2. Diezelfde Santing scoorde in de 33e minuut opnieuw, ditmaal van de strafschopstip nadat Julian Mol fors onderuit werd gehaald.
Halverwege de tweede helft werd het toch nog weer spannend toen de thuisploeg terugkwam tot 2-3. In de slotfase liep de ploeg van Edward Sabandar toch nog uit naar een grote zege via treffers van de ingevallen Jesse de Haas en Roy Strijker.

Opstelling Hoogeveen: Slot, Leepel, Mitchel Strijker (Kobes), Vreeling, Ruben de Haas, Reinders, Santing, Dissel, Linthorst (Jesse de Haas), Roy Strijker, Mol.

Wegens ziekte dit weekend geen Hoogeveen TV.Naar overzicht