Velden zijn niet correct ingevuld

Vrijwilligersavond

Zaterdag 24 maart a.s. wordt de vrijwilligersavond georganiseerd. Om de vele vrijwilligers die de club een warm hart toedragen te bedanken voor hun inzet, nodigt het bestuur van vv “Hoogeveen” de vrijwilligers uit voor een gezellige avond in onze eigen kantine. Want óók onze vereniging kan niet zonder al die steunpilaren die belangeloos hun werk verrichten. Op deze wijze kan de club iets terug doen voor al die helpende handen. 

Iedereen die zich vrijwillig inzet voor onze vereniging wordt hierbij uitgenodigd om vanaf 20.30 uur aanwezig te zijn in onze eigen kantine. Te denken valt hierbij aan o.a.: de kantinemedewerkers, bestuurs- en commissieleden, mensen van het onderhoud, de “schoonmaakploeg”, leiders van jeugd- en seniorenteams, wedstrijdsecretariaat, verslaggevers, vrijwilligers bij het toegangshek bij thuiswedstrijden van zaterdag 1 en zondag 1, etc., etc. 

Wij vragen geen eigen bijdrage, u krijgt een volledig verzorgde avond aangeboden door
vv “Hoogeveen” (incl. muziek door DJ Henri Vogelzang, hapjes en drankjes).

Graag vooraf opgeven bij Jan Vos, tel. 06 42697206 of via janvos@vvhoogeveen.nl
Opgeven is mogelijk tot 21 maart.

Namens de organisatie,

Dick MeppelinkNaar overzicht