Velden zijn niet correct ingevuld

Samenwerking met Lampe Therapie

Hoogeveen zet in op extra medische begeleiding

Hoogeveen zet een volgende stap in het verbeteren van de medische begeleiding van de spelers. Het gaat met ingang van het nieuwe seizoen een samenwerkingsverband aan met Lampe Therapie, dat haar sporen meer dan verdiend heeft in de topsportwereld. De samenwerking past uitstekend binnen de ambities van betrokken partijen.

Rob Coulier en Berry Lampe

Voorzitter Carlo van der Weij is zeer content met de samenwerking. ‘We willen als club op een zo’n hoog mogelijk niveau spelen. Om spelers te houden en aan je te binden moet je echter wel wat te bieden hebben. Op financieel vlak zijn de middelen beperkt en dat ligt ook niet binnen ons beleidskader. Wij kiezen er bewust voor te investeren in de randvoorwaarden en we hebben gemerkt dat dit zorgt voor een positieve aantrekkingskracht heeft. De samenwerking met Lampe Therapie is hier een prachtig voorbeeld van. Spelers zijn er bij ons zeker van dat ze fysieke en medisch optimaal worden begeleid.’

STAAT VAN DIENST

Berry Lampe heeft een behoorlijk staat van dienst binnen de sportwereld. ‘Het werken in de voetbalwereld is mij met de paplepel ingegoten. Mijn vader was de eerste verzorger van FC Emmen op het moment dat ze betaald voetbal gingen spelen. Als kleine jongen loop je daar dan rond en word je ermee besmet’, vertelt Lampe die zelf ook in het betaald voetbal actief was bij Emmen en Veendam.
Helemaal nieuw is de samenwerking met veel spelers niet. ‘Heel veel jongens kende ik al en hetzelfde geldt voor trainer Nico Haak. Daarnaast zitten met onze fysiopraktijk sinds oktober vorig jaar hier in Hoogeveen en zijn we dus onderdeel geworden van het ‘Hoogeveense’. Het is dan mooi dat je middels een samenwerking de lijnen nog wat korter kunt houden. Daarnaast spreken de ambities van de club ons enorm aan.’
Lampe legt uit wat de samenwerking concreet gaat inhouden. ‘Samen met de sportverzorger Rob Coulier gaan we de eerste selectie van de zondag- en de zaterdagafdeling begeleiden. Rob is hierbij de coördinator. Mochten blessures niet bij de club zelf kunnen worden behandeld, dan worden wij meteen ingeschakeld. Daarnaast is de intentie er ook om in de toekomst wat meer op de jeugd te gaan inspelen.’
Rob Coulier is ook zeer content met de samenwerking. ’Ik denk dat we de medische begeleiding hierdoor naar een nog hoger plan tillen. Voor mij en collega Degrit Kolhek is het ook een welkome aanvulling. Ik heb zelf ook niet alle wijsheid in pacht en dan is het fijn dat je nu ook ergens terecht kunt voor een second opinion of te kunnen sparren’.  

BREED AANBOD

Lampe Therapie heeft voor iedereen een breed aanbod. ‘Belangrijk is dat we voor iedereen toegankelijk willen zijn. Iedereen kan dan ook bij ons terecht; jong en oud en ook mensen die niet sportspecifieke klachten hebben. Met behulp van de ervaring die we in de topsportwereld hebben opgedaan, hebben we ons doorontwikkeld.’
Op de vraag of een speler met een hamstringblessure straks weer sneller op het veld staat, is het antwoord van Lampe volmiddag ‘ja’. ‘Klopt. Sneller en beter’. 

 Naar overzicht