Velden zijn niet correct ingevuld

Reinders naar zaterdag

Twan Reinders speelt komend seizoen voor Hoogeveen zaterdag. De jongere broer van Thomas Reinders maakt de overstap vanuit de JO19, waarmee hij zeer succesvol was. Tegenover de komst van Reinders staat het vertrek van Jacco Tuinstra. Na één seizoen maakt hij de overstap naar De Weide.

Mutaties Hoogeveen

Hoogeveen zondag:

Nieuw: Tom Heerkes (HHC Hardenberg), Twan Berends, Thom Scheper (beiden FC Emmen JO19), Sadik Spijodic (VV Emmen), Remco Bos (Be Quick 1887 JO19), Kevin Borgman (Dalen), Nico Schulting (Hoogeveen 2), Yorno Lunenborg, Enrico Schonewille, Youri Smit (allen eigen jeugd).

Weg: Raimon Benjamins (MSC), Marco Santing, Julian Mol, Nicky Seinen (allen Hoogeveen zaterdag), Jeffrey van Veen, Dave Padding (beiden HODO).

Hoogeveen zaterdag:

Nieuw: Jeffrey Stenvert (MSC), Roy Strijker (Lutten), Damian Dissel (LTC), Marco Santing, Julian Mol, Nicky Seinen (allen Hoogeveen zondag), Twan Reinders, Thomas Takens, Mitchel Strijker (beiden eigen jeugd).

Weg: Jacco Tuinstra (De Weide), Ruben Roemahlewang (stopt), Jan Benjamins (stopt), Jeffrey Duinkerken (Hoogeveen zondag 2), Corian Casander (SV Pesse), Bryan Diphoorn (Hollandscheveld), Dennis Amsink (lager elftal).Naar overzicht