header-logo

Wedstrijdprogramma

18-08-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
19:00 Zaterdag 1 Erica SC 1 Toernooi
20:45 Zondag 1 Dedemsvaart 1 Toernooi

21-08-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
18:00 TRAINING JO13-1 TRAINING Training Training
18:00 TRAINING JO13-2 TRAINING Training Training
20:00 TRAINING JO19-1 TRAINING Training Training

22-08-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
19:00 TRAINING MO13-1 TRAINING Training Training

23-08-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
19:00 18.00 Zaterdag 1 TOERNOOI Offerein Bokaal Toernooi
19:00 18.00 Zondag 1 TOERNOOI Offerein Bokaal Toernooi
19:30 Zondag 1/2 Weerdinge 1 Oefenduel

26-08-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
10:30 9.30 JO13-1 OVZ/OVC21 JO13-1 D. Bonen Oefenduel
11:00 9.45 JCO JO13-2 JO13-2 Oefenduel
19:00 Zaterdag 1 TOERNOOI Offerein Bokaal Toernooi
14:30 13.30 Zaterdag 2 Noordscheschut 3 Oefenduel
19:00 Zondag 1 TOERNOOI Offerein Bokaal Toernooi
14:00 13:00 Zondag 2 Olde Veste '54 d' 2 Oefenduel

29-08-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
19:30 18.30 JO19-1 Drenthina JO19-1 Oefenduel

30-08-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
18:30 17.30 JO13-1 DZOH JO13-1 Oefenduel
19:00 18.00 JO15-1 HH '97 JO15-1 Oefenduel

02-09-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
10:00 8.45 Uffelte * JO10-1G JO10-1 Beker
09:00 VRIJ JO10-2 VRIJ VRIJ Beker
10:30 9.45 JO10-3 WKE-16 JO10-1 Beker
09:15 8.30 JO10-4 VKW JO10-2 Beker
09:00 8.15 HZVV JO11-1 JO11-1 Beker
11:30 10.45 JO11-2 JVZ JO11-2 Beker
11:00 10.15 HZVV JO11-4 JO11-3 Beker
09:00 8.00 HZVV JO13-1 JO13-1 Beker
11:00 10.15 JO13-2 Rouveen SC JO13-2 Beker
09:00 8.15 JO13-3 HH '97 JO13-2G Beker
13:00 12.15 JO13-4 De Weide JO13-5 Beker
10:30 9.30 JO15-1 Meppel FC JO15-1 Beker
10:30 9.45 HZVV JO15-3 JO15-2 Beker
16:30 15.15 Assen FC JO15-5 JO15-3 Beker
12:30 11.30 JO17-1 Twedo JO17-1 Beker
10:00 8.45 VCG JO17-1 JO17-2 Beker
14:30 13.30 JO19-1 Klazienaveen JO19-1 Beker
09:00 8.15 JO8-1 De Weide JO8-1 Beker
11:00 10.15 JO8-2 Pesse SV JO8-1G Beker
10:00 9.15 JO9-1 Meppel FC JO9-1 Beker
11:00 9.45 Staphorst JO9-1 JO9-2 Beker
10:00 9.15 JO9-3 CEC JO9-2 Beker
10:00 TRAINING Kabouters TRAINING TRAINING Training
09:00 8.15 MO13-1 Noordscheschut MO13-1 Beker
10:30 9.45 MO17-1 Zwartemeerse Boys MO17-1 Beker
10:00 8.30 DSC'65 Vr 1 Vrouwen 1 Beker
14:30 13.15 Zaterdag 1 SVBS'77 1 Beker
17:00 Zondag 1 De Weide 1 Beker

03-09-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
10:00 8.30 Weiteveense Boys 2 Zondag 2 Beker
11:00 10.00 Pesse SV 3 Zondag 3 Beker

04-09-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
20:00 19.00 HODO 1 Futsal 4 De Marke, Hollandscheveld Beker

05-09-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
19:30 18.30 JO19-1 LTC JO19-1 Oefenduel
20:00 18.15 USV 1 Zaterdag 1 Oefenduel

06-09-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
19:00 18.00 JO15-1 Pesse SV JO15-1 Oefenduel

07-09-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
18:30 17.45 JO11-4 JVZ JO11-7 Beker
20:00 TRAINING Zondag 4 TRAINING Training Training

08-09-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
21:00 20.15 FC Tunas 1 Futsal 1 Activum, Hoogeveen Beker
19:00 18.15 Futsal 2 HZVV 4 Activum, Hoogeveen Beker
20:00 19.15 ZZVV 2 Futsal 3 Trasselt, Hoogeveen Beker
21:55 21.15 HZVV 5 Futsal 5 Activum, Hoogeveen Beker

09-09-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
10:30 9.45 JO10-1 WIJC JO10-1 Beker
11:30 9.45 Urk JO10-1 JO10-2 Beker
09:00 7.45 Sweel JO10-1 JO10-3 Beker
10:00 8.30 De Treffers'16 JO10-1G JO10-4 Beker
09:30 8.45 JO11-1 Emmen AV JO11-3 Beker
09:00 8.00 De Weide JO11-3G JO11-2 Beker
11:45 11.00 JO11-3 De Weide JO11-4G Beker
10:00 9.00 Pesse SV JO11-3G JO11-4 Beker
12:30 11.30 JO13-1 Twedo JO13-1 Beker
08:45 7.45 De Weide JO13-3G JO13-2 Beker
10:00 9.00 Noordscheschut JO13-3 JO13-3 Beker
10:15 9.00 VIOS (O) JO13-1 JO13-4 Beker
10:30 9.30 HZVV JO15-1 JO15-1 Beker
09:00 8.15 JO15-2 Noordscheschut JO15-2G Beker
12:15 11.30 JO15-3 Noordscheschut JO15-3 Beker
11:00 9.30 Erica SC JO17-1 JO17-1 Beker
10:45 10.00 JO17-2 SCN JO17-1G Beker
14:30 13.00 Emmen AV JO19-1 JO19-1 Beker
09:00 8.00 HH '97 JO8-1 JO8-1 HODO, Hollandscheveld Beker
09:00 8.15 HZVV JO8-2 JO8-2 Beker
10:00 8.45 Alcides JO9-1 JO9-1 Beker
11:30 10.45 JO9-2 MSC JO9-1 Beker
10:00 9.15 HZVV JO9-3 JO9-3 Beker
10:00 TRAINING Kabouters TRAINING TRAINING Training
11:00 10.00 Noordscheschut MO13-1 MO13-1 Beker
10:30 9.45 HZVV MO17-1 MO17-1 Beker
14:30 13.30 Vrouwen 1 Dalen Vr 1 A. Jonkman Beker
14:30 12.45 Sweel 1 Zaterdag 1 Beker
17:00 Noordscheschut 1 Zondag 1 Beker

10-09-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
11:30 10.30 Zondag 2 Beilen 2 Beker
10:30 9.45 Zondag 3 Beilen 5 Beker

11-09-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
20:00 19.00 HODO 1 Futsal 4 De Marke, Hollandscheveld Competitie

12-09-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
19:30 18.00 HHC Hardenberg JO19-1 JO19-1 Oefenduel

13-09-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
19:30 18.15 Kraggenburg FC 1 Futsal 3 Benhemhal, Ens Competitie
20:00 19.15 Futsal 5 HODO 2 Activum, Hoogeveen Competitie
20:00 Zondag 1 Wijster 1 Oefenduel

15-09-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
21:00 19.30 FC Inter Maluku 2 Futsal 1 Scharlakenhal, Haren Competitie
20:00 19.15 Futsal 3 FC Tunas 2 Activum, Hoogeveen Competitie
19:00 18.15 Futsal 6 Protos 2 Activum, Hoogeveen Competitie

16-09-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
10:30 9.45 JO10-1 Diever/Wapse JO10-1 Beker
09:15 8.30 JO10-2 WIJC JO10-2 Beker
10:30 9.45 JO10-3 VKW JO10-1 Beker
10:00 8.45 ACV JO10-2 JO10-4 Beker
10:15 9.30 JO11-1 KZC '08 JO11-1G Beker
11:00 10.15 HZVV JO11-3 JO11-2 Beker
09:00 8.00 JVZ JO11-3 JO11-3 Beker
09:00 8.15 JO11-4 De Weide JO11-10 Beker
12:30 11.30 JO13-1 Emmen AV JO13-1 Beker
09:00 7.45 Staphorst JO13-2 JO13-2 Beker
09:00 8.15 JO13-3 HZVV JO13-4 Beker
13:00 12.15 JO13-4 HZVV JO13-5 Beker
10:30 9.30 JO15-1 Alcides JO15-1 Beker
09:00 8.00 De Weide JO15-3G JO15-2 Beker
09:00 8.15 JO15-3 HZVV JO15-6 Beker
12:30 11.30 JO17-1 HZVV JO17-2 Beker
11:30 10.15 VIOS (O) JO17-1G JO17-2 Beker
14:00 13.00 SVBO JO19-1 JO19-1 Beker
09:00 8.15 JO8-1 HZVV JO8-5 Beker
11:00 10.15 JO8-2 JVZ JO8-2 Beker
10:00 9.15 JO9-1 HZVV JO9-1 Beker
11:00 10.15 JO9-2 De Weide JO9-2 Beker
10:00 9.15 JO9-3 Twedo JO9-2 Beker
10:00 TRAINING Kabouters TRAINING TRAINING Training
10:30 9.45 MO17-1 BDE MO17-1 Beker
12:00 10.30 NKVV Vr2 Vrouwen 1 Beker
14:30 13.00 VCG 1 Zaterdag 1 Beker

17-09-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
14:00 Zuidwolde 1 Zondag 1 Beker
10:30 9.15 Wijster 2 Zondag 2 Beker
10:00 8.45 Dwingeloo 3 Zondag 3 Beker

27-09-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
20:00 18.45 Jong HGV Fit Boys 1 Oefenduel

03-10-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
14:00 TOERNOOI JOGG TOERNOOI JOGG TOERNOOI Toernooi

04-10-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
14:00 TOERNOOI JOGG TOERNOOI JOGG TOERNOOI Toernooi

05-10-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
14:00 TOERNOOI JOGG TOERNOOI JOGG TOERNOOI Toernooi

21-10-2017

Aanvang Aanwezig Thuis Uit Scheidsrechter Soort
10:00 TOERNOOI Kabouters TOERNOOI Kabouters TOERNOOI Toernooi