header-logo
14-06-2017

Teamindelingen jeugd

Beste speler / ouder / verzorger,

Met gepaste trots presenteren wij u de (voorlopige) teamindelingen voor het seizoen 2017-2018.

Wellicht had u deze bekendmaking eerder willen hebben, echter kiezen wij voor zorgvuldigheid i.p.v. snelheid.

Onder het motto “een speler kom het best tot zijn recht als hij / zij op eigen niveau kan acteren”,  is de  technisch jeugd commissie i.s.m. trainers aan het werk gegaan om tot een teamindeling te komen.

Hoe zijn deze teamindelingen tot stand gekomen:

•    Input vanuit trainer door het speler beoordelingsformulier;
•    Monitoring van de spelers door de technisch coördinator op trainingen en wedstrijddagen;
•    Het spelersvolgsysteem ingevuld door trainers;

Vanuit de hierboven benoemde verkregen informatie zijn de teamindelingen tot stand gekomen.

Als en indien u aanbevelingen, verbeterpunten, tips etc. voor ons heeft inzake de selectieprocedure, schroom dan niet om contact met ons op te nemen!

Indien u n.a.v. de indelingen met ons in gesprek wil dan kunt u een 10 minuten gesprek aanvragen voor en bij :

•    Onderbouw (Jo-7 tm Jo13) bij organisatorisch coördinator Wim Anninga.
Email: wimanninga@vvhoogeveen.nl

•    Bovenbouw (Jo15 tm Jo19) bij organisatorisch coördinator Andres Hoogeveen.
Email: andreshoogeveen@gmail.com

•    Meisjesteams ( Mo13 en Mo17) bij organisatorisch coördinator Eddy van Sonsbeek.
            Email: eddy.vansonsbeek@sbseating.com

Tijdens de ouderavonden zullen wij ontwikkelingen voor komend seizoen presenteren en hopen wij voor elk team de trainersstaf rond te hebben. Het is belangrijk dat zowel spelers als ouders hierbij aanwezig zijn. De data van de ouderavonden zijn:

Maandag 26 juni:

18.00 uur JO8 t/m JO11

19.30 uur JO17 en JO19 en MO17

Dinsdag 27 juni

18.00 uur JO13 en MO13

19.30 uur JO15

Vanaf deze plek wensen we iedereen een fijne vakantie, mochten er nog mutaties plaatsvinden dan zullen wij dit na de zomervakantie verwerken.

Met vriendelijke groet,

Technische jeugd commissie van VV Hoogeveen



« Naar nieuwsoverzicht
ma 26 jun HGV JO19-1 - UITGESTELD
di 27 jun HGV JO11-1 - De Weide 1
wo 28 jun Raptim 1 - TRAINING
do 29 jun HGV JO13-1 - HZVV 1
vr 30 jun Raptim 1 - TRAINING
wo 5 jul HGV JO15-1 - ACV 1
wo 5 jul Raptim 1 - TRAINING
vr 7 jul HGV 35+ - Toernooitje onderling
wo 19 jul Benthingspark Cup - Toernooi
di 8 aug HGV Za1 - TRAINING
do 10 aug HGV Za1 - TRAINING
za 12 aug HGV Za1 - TRAINING
zo 13 aug HGV Zo1 - TRAINING
vr 18 aug HGV Za1 - SC Erica 1
Bekijk het programma
zo 25 jun WKE-16 1 1 - 5 HGV Za1
za 24 jun Den Ham 13 - 0 HGV JO13-1
wo 21 jun HZVV Vr3 3 - 0 HGV Vr2
ma 12 jun JO17 2 - 2 Raptim
ma 12 jun HGV JO19-1 1 - 2 JVZ 1
do 8 jun HGV JO13-1 3 - 0 DZOH
do 8 jun Elim 1 3 - 3 Jong HGV
wo 7 jun HGV Futsal 1 4 - 4 ONR 1
vr 2 jun SVBC 1 3 - 0 HGV 35+1
vr 2 jun SC Angelslo 1 3 - 0 HGV 35+1
vr 2 jun HGV 35+1 3 - 0 SC Erica 1
vr 2 jun HGV Futsal 3 0 - 0 UITGESTELD
do 1 jun ZZVV 1 0 - 5 Jong HGV
wo 31 mei Frisia 1 4 - 4 HGV Futsal 1
Bekijk alle wedstrijden