header-logo
14-06-2017

Teamindelingen jeugd

Beste speler / ouder / verzorger,

Met gepaste trots presenteren wij u de (voorlopige) teamindelingen voor het seizoen 2017-2018.

Wellicht had u deze bekendmaking eerder willen hebben, echter kiezen wij voor zorgvuldigheid i.p.v. snelheid.

Onder het motto “een speler kom het best tot zijn recht als hij / zij op eigen niveau kan acteren”,  is de  technisch jeugd commissie i.s.m. trainers aan het werk gegaan om tot een teamindeling te komen.

Hoe zijn deze teamindelingen tot stand gekomen:

•    Input vanuit trainer door het speler beoordelingsformulier;
•    Monitoring van de spelers door de technisch coördinator op trainingen en wedstrijddagen;
•    Het spelersvolgsysteem ingevuld door trainers;

Vanuit de hierboven benoemde verkregen informatie zijn de teamindelingen tot stand gekomen.

Als en indien u aanbevelingen, verbeterpunten, tips etc. voor ons heeft inzake de selectieprocedure, schroom dan niet om contact met ons op te nemen!

Indien u n.a.v. de indelingen met ons in gesprek wil dan kunt u een 10 minuten gesprek aanvragen voor en bij :

•    Onderbouw (Jo-7 tm Jo13) bij organisatorisch coördinator Wim Anninga.
Email: wimanninga@vvhoogeveen.nl

•    Bovenbouw (Jo15 tm Jo19) bij organisatorisch coördinator Andres Hoogeveen.
Email: andreshoogeveen@gmail.com

•    Meisjesteams ( Mo13 en Mo17) bij organisatorisch coördinator Eddy van Sonsbeek.
            Email: eddy.vansonsbeek@sbseating.com

Tijdens de ouderavonden zullen wij ontwikkelingen voor komend seizoen presenteren en hopen wij voor elk team de trainersstaf rond te hebben. Het is belangrijk dat zowel spelers als ouders hierbij aanwezig zijn. De data van de ouderavonden zijn:

Maandag 26 juni:

18.00 uur JO8 t/m JO11

19.30 uur JO17 en JO19 en MO17

Dinsdag 27 juni

18.00 uur JO13 en MO13

19.30 uur JO15

Vanaf deze plek wensen we iedereen een fijne vakantie, mochten er nog mutaties plaatsvinden dan zullen wij dit na de zomervakantie verwerken.

Met vriendelijke groet,

Technische jeugd commissie van VV Hoogeveen



« Naar nieuwsoverzicht
vr 20 okt HGV Futsal 4 - Be Fit 1
za 21 okt Zandhuizen 1 - HGV JO10-4
za 21 okt HGV JO11-1 - HGV JO10-1
za 21 okt DZOH 8 - HGV JO11-5
za 21 okt De Weide 3G - HGV JO13-2
za 21 okt HGV JO13-3 - De Weide 4G
za 21 okt SC Erica 1 - HGV JO17-1
za 21 okt WNBC'09 1 - HGV JO8-3
za 21 okt HGV JO9-2 - UITGESTELD
za 21 okt Kabouters - TOERNOOI Kabouters
za 21 okt Achilles'94 1 - HGV MO13-1
za 21 okt OZC 1 - HGV Za1
zo 22 okt FC Groningen - VRIJ
zo 22 okt Kabouters - VRIJ
Bekijk het programma
wo 18 okt HGV Futsal 1 1 - 4 Sc Genemuiden 1
wo 18 okt HGV Futsal 2 0 - 0 UITGESTELD
wo 18 okt Pesse 1 2 - 6 HGV Futsal 4
wo 18 okt HGV Futsal 5 1 - 8 DZOH 2
wo 18 okt HGV JO15-1 5 - 1 Achilles'94 1
ma 16 okt HGV Futsal 3 0 - 0 UITGESTELD
zo 15 okt HGV Zo1 1 - 3 WVV 1
zo 15 okt FVC 2 3 - 3 HGV Zo2
zo 15 okt HGV Zo3 6 - 1 Zuidwolde 4
zo 15 okt Diever/Wapse 2 4 - 0 HGV Zo4
za 14 okt ACtief 2 2 - 7 HGV JO10-1
za 14 okt ACV 4 5 - 7 HGV JO10-2
za 14 okt HGV JO10-4 0 - 12 DVSV 1
za 14 okt Ruinerwold 6 - 4 HGV JO11-1
Bekijk alle wedstrijden