header-logo
18-06-2017

Selectie zaterdag

Hoogeveen zaterdag

Achter v.l.n.r.: Haralt van Slochteren, Jacco Tuinstra, Rick Witten, Jesse de Haas, Corian Casander, Jurrie Santing. Midden v.l.n.r.: Marcel Linthorst, Jeffrey Duinkerken, Edwin Santing, Dennis Amsink, Brian Leepel, Jordi Prins. Voor v.l.n.r.: Eric Snippe, Joy Eising, Devlin Hartman, Jarno Heet, Edward Sabandar, Ruben Roemahlewang, Saroney Vreeling, Ronald Post. Op de foto ontbreken: Geert Jan de Blecourt, Raymon Slot, Ruben de Haas, Bryan Diphoorn, Jan Benjamins, Raymond Zwiers en Claudia ten Zijthoff.

De selectie van zaterdag 1

Edward Sabandar

Edward Sabandar

Functie: trainer
Geboortedatum: 13-12-1973
Clubs als speler: Hoogeveen, FC Emmen, Rohda Raalte, WKE, Emlichheim
Vorige clubs als trainer: Emlichheim, ZZVV     

Jarno Heet

Jarno Heet

Functie: Assistent-trainer
Geboortedatum: 16-09-1981
Clubs als speler: De Weide, FC Groningen, Hoogeveen zondag, Rohda Raalte, Hoogeveen zaterdag

Ronald Post

Ronald Post

Geboortedatum: 18-08-1981
Functie: elftalleider
Tel.nr.: 06-55708482

Haralt van Slochteren

Haralt van Slochteren

Geboortedatum: 06-04-1961
Functie: elftalleider
Tel.nr.: 06-51480151

Randy Hars

Randy Hars

Geboortedatum: 20-09-1985
Functie: keeperstrainer
Jurrie Santing

Jurrie Santing

Geboortedatum: 07-09-1962
Functie: assistent-scheidsrechter
Claudia ten Zijthoff

Claudia ten Zijthoff

Functie: sportverzorgster
Eric Snippe

Eric Snippe

Geboortedatum: 30-11-1970
Functie: sportverzorger

Raymon Slot

Raymon Slot

Keeper
02-07-1993
Hoogeveen zondag
0 wedstrijden

Edwin Santing

Edwin Santing

Keeper
26-11-1994
Hoogeveen zondag
23 wedstrijden

Dennis Amsink

Dennis Amsink

Keeper
08-07-1989

3 wedstrijden

Raymond Zwiers

Raymond Zwiers

Verdediger
06-09-1992
Eigen jeugd
89 wedstrijden

Bryan Diphoorn  

Bryan Diphoorn

Verdediger
27-06-1997
Noordscheschut
18 wedstrijden

Jacco Tuinstra

Jacco Tuinstra

Verdediger
23-08-1985
ONT, Jubbega, De Sweach, Boornbergum, ZZVV, Noordscheschut
0 wedstrijden 

Devlin Hartman

Devlin Hartman

Verdediger
08-06-1994
Hoogeveen zaterdag, Pesse zaterdag
55 wedstrijden

Rick Witten

Rick Witten

Verdediger
17-02-1997
SV Pesse
0 wedstrijden

Corian Cassander

Corian Casander

Middenvelder
17-02-1992
SV Pesse zondag, SV Pesse zaterdag
0 wedstrijden

Ruben de Haas

Ruben de Haas

Middenvelder
22-10-1989
Hoogeveen zondag, HODO
26 wedstrijden

Joy Eising

Joy Eising

Middenvelder
04-02-1992
Hoogeveen zondag 2
26 wedstrijden

Jeffrey Duinkerken

Jeffrey Duinkerken

Middenvelder
22-07-1991
SV Pesse, Hoogeveen zondag 2
0 wedstrijden

Brian Leepel

Brian Leepel

Middenvelder
12-07-1981
IVC Den Helder, FC Emmen, Hoogeveen zondag, CVV Willemstad, HZVV, ZZVV
26 wedstrijden

Saroney Vreeling

Saroney Vreeling

Middenvelder
28-08-1993
Hoogeveen zondag
0 wedstrijden

Jordi Prins

Jordi Prins

Aanvaller
19-03-1997
Hoogeveen, SV Pesse zaterdag
0 wedstrijden

Jan Benjamins

Jan Benjamins

Middenvelder
27-12-1985
VCG, FC Emmen, HZVV
58 wedstrijden

Ruben Roemahlewang

Ruben Roemahlewang

Aanvaller
20-09-1987
Hoogeveen zondag, Zuidwolde
118 wedstrijden

Jesse de Haas

Jesse de Haas

Aanvaller
14-04-1994
Hoogeveen zondag, HODO
25 wedstrijden

Marcel Linthorst

Marcel Linthorst

Aanvaller
24-08-1984
Zuidwolde, Ruinerwold, MSC, Hoogeveen zondag
14 wedstrijden

Geert Jan De Blecourt

Geert-Jan de Blecourt

Verdediger
10-07-1984
Hoogeveen zondag, HODO
47 wedstrijden

   

Opmerking: Het aantal wedstrijden betreft het aantal officiële duels in het eerste elftal van Hoogeveen zaterdag bij aanvang van het seizoen.

 



« Naar nieuwsoverzicht
vr 20 okt HGV Futsal 4 - Be Fit 1
za 21 okt Zandhuizen 1 - HGV JO10-4
za 21 okt HGV JO11-1 - HGV JO10-1
za 21 okt DZOH 8 - HGV JO11-5
za 21 okt De Weide 3G - HGV JO13-2
za 21 okt HGV JO13-3 - De Weide 4G
za 21 okt SC Erica 1 - HGV JO17-1
za 21 okt WNBC'09 1 - HGV JO8-3
za 21 okt HGV JO9-2 - UITGESTELD
za 21 okt Kabouters - TOERNOOI Kabouters
za 21 okt Achilles'94 1 - HGV MO13-1
za 21 okt OZC 1 - HGV Za1
zo 22 okt FC Groningen - VRIJ
zo 22 okt Kabouters - VRIJ
Bekijk het programma
wo 18 okt HGV Futsal 1 1 - 4 Sc Genemuiden 1
wo 18 okt HGV Futsal 2 0 - 0 UITGESTELD
wo 18 okt Pesse 1 2 - 6 HGV Futsal 4
wo 18 okt HGV Futsal 5 1 - 8 DZOH 2
wo 18 okt HGV JO15-1 5 - 1 Achilles'94 1
ma 16 okt HGV Futsal 3 0 - 0 UITGESTELD
zo 15 okt HGV Zo1 1 - 3 WVV 1
zo 15 okt FVC 2 3 - 3 HGV Zo2
zo 15 okt HGV Zo3 6 - 1 Zuidwolde 4
zo 15 okt Diever/Wapse 2 4 - 0 HGV Zo4
za 14 okt ACtief 2 2 - 7 HGV JO10-1
za 14 okt ACV 4 5 - 7 HGV JO10-2
za 14 okt HGV JO10-4 0 - 12 DVSV 1
za 14 okt Ruinerwold 6 - 4 HGV JO11-1
Bekijk alle wedstrijden