header-logo
18-06-2017

Selectie zaterdag

Hoogeveen zaterdag

Achter v.l.n.r.: Haralt van Slochteren, Jacco Tuinstra, Rick Witten, Jesse de Haas, Corian Casander, Jurrie Santing. Midden v.l.n.r.: Marcel Linthorst, Jeffrey Duinkerken, Edwin Santing, Dennis Amsink, Brian Leepel, Jordi Prins. Voor v.l.n.r.: Eric Snippe, Joy Eising, Devlin Hartman, Jarno Heet, Edward Sabandar, Ruben Roemahlewang, Saroney Vreeling, Ronald Post. Op de foto ontbreken: Geert Jan de Blecourt, Raymon Slot, Ruben de Haas, Bryan Diphoorn, Jan Benjamins, Raymond Zwiers en Claudia ten Zijthoff.

De selectie van zaterdag 1

Edward Sabandar

Edward Sabandar

Functie: trainer
Geboortedatum: 13-12-1973
Clubs als speler: Hoogeveen, FC Emmen, Rohda Raalte, WKE, Emlichheim
Vorige clubs als trainer: Emlichheim, ZZVV     

Jarno Heet

Jarno Heet

Functie: Assistent-trainer
Geboortedatum: 16-09-1981
Clubs als speler: De Weide, FC Groningen, Hoogeveen zondag, Rohda Raalte, Hoogeveen zaterdag

Ronald Post

Ronald Post

Geboortedatum: 18-08-1981
Functie: elftalleider
Tel.nr.: 06-55708482

Haralt van Slochteren

Haralt van Slochteren

Geboortedatum: 06-04-1961
Functie: elftalleider
Tel.nr.: 06-51480151

Randy Hars

Randy Hars

Geboortedatum: 20-09-1985
Functie: keeperstrainer
Jurrie Santing

Jurrie Santing

Geboortedatum: 07-09-1962
Functie: assistent-scheidsrechter
Claudia ten Zijthoff

Claudia ten Zijthoff

Functie: sportverzorgster
Eric Snippe

Eric Snippe

Geboortedatum: 30-11-1970
Functie: sportverzorger

Raymon Slot

Raymon Slot

Keeper
02-07-1993
Hoogeveen zondag
0 wedstrijden

Edwin Santing

Edwin Santing

Keeper
26-11-1994
Hoogeveen zondag
23 wedstrijden

Dennis Amsink

Dennis Amsink

Keeper
08-07-1989

3 wedstrijden

Raymond Zwiers

Raymond Zwiers

Verdediger
06-09-1992
Eigen jeugd
89 wedstrijden

Bryan Diphoorn  

Bryan Diphoorn

Verdediger
27-06-1997
Noordscheschut
18 wedstrijden

Jacco Tuinstra

Jacco Tuinstra

Verdediger
23-08-1985
ONT, Jubbega, De Sweach, Boornbergum, ZZVV, Noordscheschut
0 wedstrijden 

Devlin Hartman

Devlin Hartman

Verdediger
08-06-1994
Hoogeveen zaterdag, Pesse zaterdag
55 wedstrijden

Rick Witten

Rick Witten

Verdediger
17-02-1997
SV Pesse
0 wedstrijden

Corian Cassander

Corian Casander

Middenvelder
17-02-1992
SV Pesse zondag, SV Pesse zaterdag
0 wedstrijden

Ruben de Haas

Ruben de Haas

Middenvelder
22-10-1989
Hoogeveen zondag, HODO
26 wedstrijden

Joy Eising

Joy Eising

Middenvelder
04-02-1992
Hoogeveen zondag 2
26 wedstrijden

Jeffrey Duinkerken

Jeffrey Duinkerken

Middenvelder
22-07-1991
SV Pesse, Hoogeveen zondag 2
0 wedstrijden

Brian Leepel

Brian Leepel

Middenvelder
12-07-1981
IVC Den Helder, FC Emmen, Hoogeveen zondag, CVV Willemstad, HZVV, ZZVV
26 wedstrijden

Saroney Vreeling

Saroney Vreeling

Middenvelder
28-08-1993
Hoogeveen zondag
0 wedstrijden

Jordi Prins

Jordi Prins

Aanvaller
19-03-1997
Hoogeveen, SV Pesse zaterdag
0 wedstrijden

Jan Benjamins

Jan Benjamins

Middenvelder
27-12-1985
VCG, FC Emmen, HZVV
58 wedstrijden

Ruben Roemahlewang

Ruben Roemahlewang

Aanvaller
20-09-1987
Hoogeveen zondag, Zuidwolde
118 wedstrijden

Jesse de Haas

Jesse de Haas

Aanvaller
14-04-1994
Hoogeveen zondag, HODO
25 wedstrijden

Marcel Linthorst

Marcel Linthorst

Aanvaller
24-08-1984
Zuidwolde, Ruinerwold, MSC, Hoogeveen zondag
14 wedstrijden

Geert Jan De Blecourt

Geert-Jan de Blecourt

Verdediger
10-07-1984
Hoogeveen zondag, HODO
47 wedstrijden

   

Opmerking: Het aantal wedstrijden betreft het aantal officiële duels in het eerste elftal van Hoogeveen zaterdag bij aanvang van het seizoen.

 



« Naar nieuwsoverzicht
vr 18 aug HGV Za1 - SC Erica 1
vr 18 aug HGV Zo1 - Dedemsvaart 1
ma 21 aug HGV/Tien. JO13-1 - TRAINING
ma 21 aug HGV JO13-2 - TRAINING
ma 21 aug HGV JO19-1 - TRAINING
di 22 aug HGV MO13-1 - TRAINING
wo 23 aug HGV Za1 - Toernooi Offerein Bokaal
wo 23 aug HGV Zo1 - Toernooi Offerein Bokaal
wo 23 aug HGV Zo1/2 - Weerdinge 1
za 26 aug HGV JO13-1 - OVZ/OVC21 1
za 26 aug JCO 2 - HGV JO13-2
za 26 aug HGV Za1 - Toernooi Offerein Bokaal
za 26 aug HGV Za2 - Noordscheschut 3
za 26 aug HGV Zo1 - Toernooi Offerein Bokaal
Bekijk het programma
wo 5 jul HGV JO15-1 7 - 2 ACV 1
do 29 jun HGV JO13-1 4 - 1 HZVV 1
di 27 jun HGV JO11-1 3 - 4 De Weide 1
ma 26 jun HGV JO19-1 0 - 0 UITGESTELD
zo 25 jun WKE-16 1 1 - 5 HGV Za1
za 24 jun Den Ham 13 - 0 HGV JO13-1
wo 21 jun HZVV Vr3 3 - 0 HGV Vr2
ma 12 jun JO17 2 - 2 Raptim
ma 12 jun HGV JO19-1 1 - 2 JVZ 1
do 8 jun HGV JO13-1 3 - 0 DZOH
do 8 jun Elim 1 3 - 3 Jong HGV
wo 7 jun HGV Futsal 1 4 - 4 ONR 1
vr 2 jun SVBC 1 3 - 0 HGV 35+1
vr 2 jun SC Angelslo 1 3 - 0 HGV 35+1
Bekijk alle wedstrijden